Gündem

Göçük altında kalarak hayatını kaybeden 2 kişi Adana’da defnedildi

Adana’ya bağlı merkez ilçe olan Çukurova’da inşaatta çalışan 2 kişi göçük altında kalarak hayatını kaybetti. Cenazeleri Adana’da toprağa verildi.

Çukurova ilçesinin Esentepe Mahallesi’nde yapım aşamasında olan bir sitenin inşaatında, yer altına döşenen borular esnasında göçük oluştu. Bahri Ustaoğlu ve mühendislik fakültesi öğrencisi olan inşaatta staj yapan Yasin Doğan göçük altında kalarak hayatlarını kaybetti. Cenazelerinin Adana Adli Tıp Kurumundaki otopsi işlemleri tamamlandı.

Bahri Ustaoğlu ve Yasin Doğan’ın acılı aileleri, morga gelerek yakınlarının naaşlarını teslim aldı.

Ustaoğlu’nun cenazesi Saimbeyli ilçesi Avcıpınar Mahallesi’nde, Doğan’ın cenazesi de Pozantı ilçesi Yağlıtaş Mahallesi’ndeki mezarlıklarda toprağa verildi.

Esentepe Mahallesi Mehmet Fuat Diblan Bulvarı’nda dün site inşaatında yer altına boru döşendiği esnada göçük meydana gelmiş, Bahri Ustaoğlu ile Yasin Doğan toprak altında kalmıştı. Diğer işçilerin olayı bildirmesi üzerine bölgeye İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edilmiş, toprak altından çıkarılan Ustaoğlu ve Doğan’ın yaşamını yitirdiği belirlenmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu