Sendika

Genç Eğitim Sendikası Genel Başkanı Altıntaş: “Birlikte Büyük Kazanımlara İmza Atacağız”

Genç Eğitim Sendikası Genel Başkanı Aras Ali Altıntaş, henüz yeni kurulmasına rağmen sahada ve sosyal medya platformlarında ses getiren Genç Eğitim Sendikası hakkında açıklamalarda bulundu.

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görev alan hemşire, fizyoterapist, diyetisyen, psikolog ve birçok branşta yaşanılan sorunlara değinen Altıntaş, Genç Eğitim Sendikası ile tüm sorunları çözmek için çalışmaların yürütüleceğini ve çalışanlar için özel projeler gerçekleştirileceğini belirtti.

Her branş için özel komisyonlar kurulduğunu vurgulayan Aras Ali Altıntaş, açıklamasının tamamında şu ifadelere yer verdi:

“Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı çalışan kıymetli,hemşireler,fizyoterapistler,diyetisyenler, psikologlar ve diğer sağlıkçılar… Hepinizi saygıyla selamlıyorum.
bulunduğunuz bakanlıkta yaşadığınız problemleri, alamadığınız mali hakları ve hiçbir zaman hiçbir koşulda sizi tatmin etmeyen Özlük haklarınızın içler acısı durumunu bilmekteyim. Diğer bakanlıklara kıyasla sizlerin çok zor çalışma şartları altında ezildiğinizi ve bir çıkış yolu aradığınızı biliyor,görüyorum. Şimdi burada sorunlarımızı saymaya kalksak eminim dakikalarımızı alır fakat bilmenizi isterim ki genç eğitim Sendikası çatısı altında bu sorunların hepsine bir bir çözüm yolları bulacağız daha önce hiçbir eğitim Sendikasının yapmadığı bir şeyi yaparak size özel çalışmalar yapacağız.
Yakın zamanda Türkiye’nin en çok ses getirecek olan eğitim Sendikası çatısı altında birlikte büyük kazanımlara imza atacağımıza şüphem dahi yok.

Ha keza yine milli eğitim Bakanlığında çalışan ve yardımcı hizmetler sınıfına layık görülen aşçı kardeşlerim mezun olduğunuz okul gereği sizlerin tekniker kadrosunda olmanız gerekirken sizleri yardımcı hizmetler sınıfına almaları ve bir çok Özlük hakkınızın bu nedenle elinizden alınmış olması kabul edilebilir bir şey değildir. sizler layık olduğunuz kadrolara geçene kadar mücadelemizi sürdüreceğiz ve bunun neticesinde bir çok başarıya sizlerle birlikte de imza atacağız.

Milli Eğitim Bakanlığında ve YÖK’te çalışan veri hazırlama ve kontrol işletmeni tekniker teknisyen şoför aşçı idari personel ve güvenlik görevlisi kardeşlerim GENÇ EĞİTİM SENDİKASI diğer sendikalar gibi sizleri asla görmezden gelmeyecek. buradan size bir müjde aktarmak istiyorum. öncelikle
GENÇ EĞİTİM SENDİKASI bünyesinde milli eğitim Bakanlığında çalışan hemşireler diyetisyenler fizyoterapistler psikologlar kısacası mebte çalışan sağlıkçılar Komisyonu,
Yine genç eğitim Sendikası bünyesinde kamu aşçıları Komisyonu,
Milli eğitim Bakanlığında ve gökte çalışan idari personel Komisyonu kurulmuştur
Ve nihayetinde atama bekleyen kıymetli kardeşlerim GENÇ EĞİTİM SENDİKASI çatısı altında atama bekleyenler Komisyonu kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır
Kurulmuş olan bu komisyonların başına sizlerin seçeceği kişiler atanacak ve sadece bu komisyonun faaliyet alanları ile ilgili çalışmalar yapacaktır Hepimize hayırlı uğurlu olsun

Siyasetsiz tarafsız tek tarafı çalışanlar olan GENÇ EĞİTİM SENDİKASI çatısı altında birlikte nice güzel başarılara imza atmak dileğiyle biz birlikte güzeliz”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Aras Ali Altıntaş (@aras_abi_)’in paylaştığı bir gönderi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat