Gündem

Emekliye 2750 TL Nakit Para! Ödeme Almayan Kalmayacak! Başvuru Nasıl Yapılacak

Bankalar emekliler için promosyon kampanyalarına devam ederken, emekli maaşını bankasından almayı taahhüt edenlere promosyon olarak nakit para vereceğini açıkladı ING Bank maaşını taşıyan emekliler için 2.750 TL verirken kampanya detaylarını şöyle açıkladı;

 

Emekli Promosyon ING Kampanya Detayları

 

Toplam 1 aylık gelir ve aylık tutarı hesap edilerek,

  • 1500 TL için 1850
  • 500 TL – 2.500 TL arası olanlar 2500 hariç 2.300 TL,
  • 2500 TL üzerinde olanlar 2750 TL promosyon ödemesi alabilirler.

Bankadan emekli maaşını almayı 3 yıl taahhüt eden emeklilere nakit promosyon ödemesi yapılacak. Emekli maaşı promosyonundan yararlanmak için yeni ve mevcut emekliler yararlanabilir.

 

Promosyon İçin Hangi Şartlar Gerekir?

 

Ürün koşulunun olmadığı promosyon ödemelerinde bankadan maaşını 3 yıl boyunca almayı onaylayan müşterilerine promosyon ödemesi yapılabilecek. Aylıklara göre belirlenen promosyon ödemeleri bir aylık net gelire göre değerlendirilip nakit promosyon ödemesi yapılacak.

 

Promosyon Kampanyası Ne Zaman Başlıyor?

 

2022 yılının 8 Nisan- 30 Haziran tarihleri arasında nakit promosyonu alınabilir. Tarih dışında başvuru yapanların  promosyon kampanyasından yararlanamayacağı söylenmekte. Promosyon başvuruları  İnternet telefonculuğu ve ING şubelerinden bizzat yapılabilir. Emekli maaşlarının promosyonları da maaşa göre değişecek.

 

Bankadan birden fazla maaş alanlar ise maaş tutarlarının toplamına göre promosyona hak kazanacaklar. Promosyon ödemeleri 3 yıl peşin olmak üzere tahahüt başlangıç süresine göre yatırılacak. 3 yılın süresi içinde gelir aylığı artarsa ek promosyon ödenmemektedir. 3 yıllık tahahütte aykırılık durumunda yapılan promosyon ödemesi ve bedeli kalan promosyon süresine bakılarak geri alınabilir.

 

Ek promosyon kampanyasından birden fazla yararlanılmamaktadır. ING hizmet koşullarını değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutma hakkına sahiptir. Banka promosyon 1 Mart 2020 tarihinde dahil olmuş İNG bank koşulsuz olarak7 Nisan 2020 tarihi itibari ile mevcut olan talep ve kampanyayı kıstelyevm usulünce iade ederek nakit promosyondan almaya hak kazanabilir.

 

Kampanyaya Başvuran Kazanıyor

 

Bankaların promosyonları her geçen gün rekabete dönüşen şekilde emeklilerin maaşlarını taşıması ile müşteriler kampanyadan yararlanıyor. 3 yıl süre ile bankadan maaşını taahhüt eden emeklilere promosyon ek nakit para verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat