Gündem

Emeklilere Denizbank’tan Müjdeli Haber Geldi! Her Emekli Bu Fırsattan Yararlanabilecek

Son zamanlarda geçim derdiyle boğuşan emekli vatandaşlara yönelik bankalar kampanyalarını sunmaya devam ediyor. Denizbank’tan yapılan açıklamada ise emekli aylığını bankadan alan ve alma sözü veren emeklilere bir defaya mahsus olmak üzere promosyon ödemesi yapılacağı belirtildi.

 

Maaş Alma Sözü Verene Promosyon

 

Emekli aylığını Denizbank üzerinden alan emekliler 3 yıl bankada kalma sözü vererek promosyon ücret ödemesi almaya hak kazanabilirler. Bu şekilde onay veren emekli vatandaşlar aldıkları maaş tutarlarına göre belirli oranlarda promosyon ödemesi almaya hak elde edebilirler. 3 yıl hiçbir şekilde başka bankaya gitme imkanı olmayan emekli vatandaşların şayet banka ile ilişiklerini kesmeleri halinde promosyon ödemelerinin geri alınabileceği de eklendi.

 

Emekli vatandaşlar aldıkları aylıklara göre farklı tutarlarda promosyon ödemesi alacaktır. Emekli aylığı 1.500 TL’nin altında kalan emekli vatandaşların promosyon ödemesinin 675 TL olduğu ifade edildi. Maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL aralığında değişen emekliler ise 850 TL promosyon ödemesi almaya hak kazanacaktır. Son grupta bulunan ve maaşı 2.500 TL ve üzerinde bulunan emekliler ise 1.000 TL kadara promosyon ödemesi alma hakkını elde edecektir. 3 yıl için bir defaya mahsus ödenen promosyon tutarlarının ayrıntılı bir şekilde ifade edilmiş şekli Denizbank’ın internet sitesinde de mevcuttur.

 

Denizbank Kampanyaya Katılım Nasıl Sağlanır?

 

Denizbank’ın emekli vatandaşlar için hazırlamış olduğu promosyon ödemesi kampanyasına katılımın çok kolay bir şekilde yapılabildiği ifade edilmiştir. Emekli vatandaşların şubelere gitmeden ister e-devlet üzerinden isterse de mobil bankacılık üzerinden kampanyaya dahil olabileceği ifade edildi. 3 yıllık maaş onayı ve ekstra olarak bir adet otomatik fatura ödeme talimatının yeterli olduğu kampanyanın katılım tarihleri de banka tarafından ilan edilmiştir.

 

30 Haziran 2022 tarihinde son bulacak olan kampanyaya dahil olmak isteyen emeklilerin maaşlarını Denizbank’a taşıması gereklidir. Böylece 3 yıl bankada kalacağına dair söz veren emeklilerde bir defa olmak üzere promosyon ödenmesi kampanyasının detaylarını banka ayrıntılı olarak açıklandı. Emekli vatandaşlar şayet birden fazla maaş alıyorsa bu maaşların ortalaması üzerinden promosyon ödemesinin hesaplanacağı da ifade edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat