Gündem

Çine Devlet Hastanesi Personelleriyle Başarısını Kutladı

Sağlık Bakanlığı tarafından bakanlığa bağlı tarafsız denetleyiciler tarafından standart kalite değerlendirilmesine giren Çine Devlet Hastanesi, aldığı puan ile Aydın’daki ilçeler arasında birinci, Aydın genelinde ise ikinci oldu.

çine devlet hastanesinin standart kalite değerlendirilmesinde aldığı puan ile aydın'da ilçeler arasında ikinci oldu. hastane idaresi bu başarı neticesinde personel ile kutlama düzenledi.

Çine Devlet Hastanesi başarılarını kutlamak için hazırlanırken , Başhekim Op. Dr. Zafer Alkaya, “Hedefimiz bundan sonraki sunacağımız hizmetlerde de çıtayı daha üst seviyeye taşımaktır” dedi.

Sağlık hizmetlerinin Kalteli ve çağdaş olması insan sağlığı için oldukça önemlidir. Bu sebeple hastanelerin kalite değerlendirmeleri Sağlık Bakanlığı tarafından bakanlığa bağlı tarafsız gözlemcilerce yapılır ve standart kalite puanı verilir . Aydın’da yapılan bu yılki değerlendirmelerde Çine Devlet Hastanesi  98,22 SKS (sağlıkta kalite) puanı aldı

ve  Aydın’daki ilçeler arasında birinci, Aydın genelinde ise ikinci oldu. Çine Devlet Hastanesi idarecileri aldığı bu puan sonucunda tüm personele teşekkür niyetinde bir kutlama programı düzenledi . Programa Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz adına Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcısı Op. Dr. Hakan Bulut, Çine İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ensar Uygın ve hastane çalışanları katıldı.

Hastanenin bu başarısında tüm personellerin emeği olduğunu vurgulayan Başhekim Op. Dr. Hüseyin Zafer Alkaya yaptığı konuşmada, “Bildiğiniz gibi hastanemiz Sağlık Bakanlığımızın kalite değerlendirilmesinde Sağlık Müdürlüğümüzün de desteği ile çok iyi başarı göstermiştir. Çağdaş sağlık hizmeti sunma gayretimiz kalite yönünden de tescillenmiş oldu.

Bu başarı sizlerin, yani hastanemizdeki her kademe ve birimdeki tüm ekiplerin gayreti ve ortak başarısıdır. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hedefimiz bundan sonraki sunacağımız hizmetlerde de çıtayı daha üst seviyeye taşımaktır. Bunun için de ekip çalışması ve motivasyon önemlidir. Çine Devlet Hastanesi ailesi olarak kendimize inancımız tamdır” dedi.

Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz adına kutlamaya katılan Kamu Hastaneleri başkan Yardımcısı Op. Dr. Hakan Bulut ise, “Sağlık müdürümüz Osman bey çok katılmak istediği halde yoğun programı nedeniyle gelemedi. Ancak hepinize selamı var.

Sizleri tebrik ediyor. Değerlendirmede güzel puan aldınız. Çine Devlet Hastanesi’nin aldığı bu başarılı sonuç için başta Başhekim Hüseyin Zafer Alkaya, idare ve kalite ekibi olmak üzere katkısı olan herkesi tebrik ediyorum” diye ekledi.

çine devlet hastanesinin standart kalite değerlendirilmesinde aldığı puan ile aydın'da ilçeler arasında ikinci oldu. hastane idaresi bu başarı neticesinde personel ile kutlama düzenledi.

Programda konuşmalar bitince pastalar kesildi ve kokteyller ile kutlamaya devam edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat