Gündem

Aşk Ve Mavi Dizisinin Yıldızı Nur Yazar Kariyeri İçin Öyle Bir Şey Yaptı Ki? Seyirciden Takdir Alacak

Konservatuvarı bitirdikten sonra İstanbul’a oyunculuk için bir dönem gelen ve daha sonra Aşk ve Mavi ve Aşka Sürgün gibi dizilerde rol alan Nur Yazar yeni dizisi için hayatını değiştirdi. Tozlu Yaka dizisinin kadrosuna dahil olan Nur Yazar artık Ankara’dan İstanbul’a taşınma kararı aldığını ekledi.

 

Aşk Ve Mavi Dizisinde Parladı

 

Bir dönem ATV ekranlarında yayınlanan ve ilgi gören Aşk ve Mavi dizisinde Fatma karakterine hayat veren Nur Yazar daha sonra Ankara’ya dönmüştü. Ankara’da Devlet Tiyatrosunda yer alan başarılı isim kısa bir süre Elkızı dizisinde yer almıştı. Elkızı dizisi erken final yaparak ekranlar veda etti. Bunun üzerine normal hayatına dönen başarılı isim Nur Yazar’ın yeni projesi ise genç ve başarılı birçok oyuncunun yer aldığı Tozlu Yaka oldu.

1 49

Tozlu Yaka dizisi hakkında pek fazla yorumda bulunmayan Nur Yazar dizi çekimleri için İstanbul’a taşındığını ifade etti. Evini ve bütün düzenini İstanbul’a taşıyan başarılı isim sanat açısından canlı ve dinamik bir şehir olan İstanbul’da bulunduğu için şanslı olduğunu da ekledi. 2009 yılında Sevdim Seni Bir Kere projesinde yer alan Nur Yazar daha sonra uzun bir süre ekranlara ara vermişti.

 

Tozlu Yaka Gümbür Gümbür Geliyor

 

Yeni dizi Tozlu Yaka güçlü kadrosuyla yaz ekranı için hazırlanana projeler arasında yer alıyor. Yayın tarihine az bir süre kalan Tozlu Yaka dizisi başarılı oyuncu Nur Yazar içinde güçlü bir proje olarak görünüyor. Kadrosunda Dolunay Soysert, Kadim Yaşar, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Nebil Sayın, Çağla Şimşek ve Tayanç Ayaydın gibi oyuncuların yer aldığı Tozlu Yaka projesi sezona hızlı bir giriş yapmak istiyor.

2 14

Nur Yazar’ın uğruna Ankara’daki evini İstanbul’a taşıdığı Tozlu Yaka projesi yaz sezonu için hazırlanan diziler arasında yer alıyor. Oyuncu kadrosuyla adından söz ettiren Tozlu Yaka projesi ile ilgili başlama tarihi henüz açıklanmadı. Uzun zamandır ekranlarda yer almayan Nur Yazar’ın tekrar ekranlara dönmesini sağlayan Tozlu Yaka projesinin ekranlarda ne kadar kalacağı şimdiden merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat