Gündem

Acemi Cadı’nın Yıldızı Merve Boluğur’dan Müzik Albümü! Sosyal Medyada Gündem Oldu

Ünlü oyuncular arasında yer alan ancak uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur dan gündem yaratacak bir gelişme ortaya çıktı. Ünlü isim sözleri kendisine ait olan bir şarkı ile gündeme gelerek dikkat çekmeyi başardı. Merve Boluğurun yeni şarkısı sosyal medyayı tam anlamıyla ikiye böldü.

 

Şarkıyı dinleyenlerin bir kısmı olumsuz yönde eleştri yaparken hayranları ise şahane bir yapıt şeklinde yorumlara yer verdi. Yeni şarkısını paylaşıma açan Merve Boluğur gündemde bomba etkisi yarattı. Yeni şarkısının sözlerini de sosyal medya üzerinden paylaşan Boluğur farklı tepkiler ile karşılaştı. Merve Boluğur ise ilerleyen dönemlerde yeni bir albüm çıkaracağının müjdesini verdi.

 

Merve Boluğur Yeni Şarkısı İle  Sahnelerde Olacak

 

Başarılı oyunculuğu ile takdir toplayan Merve Boluğurda müzik sektörüne adım attı. Sözleri kendisine ait olan bir şarkı çıkaran Boluğur ise sosyal medya platformlarını tam anlamıyla ikiye böldü. Dinleyiciler daha iyisi de olabilirdi derken diğer izleyiciler ise baş yapıt şeklinde yorumda bulundular.

1 34

Merve Boluğur bu şekilde müzik piyasalarına giriş yaptı. Artık beni müzik sahnelerinde göreceksiniz diyen ünlü oyuncu Mr Jade ile yeni bir çalışma yapacaklarını da instagram hesabı üzerinden açıkladı. Şşşşşt isimli şarkısı ile gündeme gelen Boluğur bu şarkısı ile bir anda dikkat çekmeyi başardı. Şarkının sözlerini de paylaşan Merve sosyal medya da bir anda ilgi topladı.

 

Yeni Şarkı Bir Hayli Manidar

 

Merve Boluğur bir zamanlar ünlü dizilerde rol alarak gündeme gelmişti. Uzun bir süredir ekranlarda uzak kalan oyuncuyu sevenleri bir dizi ile beklerken Merve Boluğur ise deyimi yerinde ters köşe yaptı. Yeni şarkısının parçalarını ve videosunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Merve Boluğur sosyal medyayı da ikiye böldü.

 

Oyuncunun fanları şarkı ile ilgili daha iyisini de yapabilirdin derken diğer hayranları ise şarkı harika olmuş yorumlarına yer verdi. Oyunculuk performansı ile büyük beğeni kazanan Merve Boluğur ise yeni bir müzik çalışmasına başlayacağını açıkladı. Şşşşt isimli şarkı ise yakın bir zamanda dinleyiciler ile buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat