Gündem

15 Haziran’a Kadar Devam Edecek! İnternetten Kontrol Edebilir Ve Ödemenizi Hemen Alabilirsiniz

Binlerce kişinin geçim sıkıntısı çektiği son günlerde bankaların kredi imkânları detaylı olarak araştırılıyor. Hangi kredi ve Yapı Kredi Bankasının ortaklığı sayesinde 5000 TL’ye kadar hiçbir masrafı olmayan ve faiz ödemesi talep edilmeyen kredi çekimi için 15 Haziran tarihinin son olduğu belirtildi.

 

Nakit Avans Olarak Veriliyor

 

İhtiyaç sahibi binlerce kişi bulunuyor. Yapı Kredi Bankası bu amaçla çok önemli bir kampanyayı ilan etmişti. 5000 TL’ye kadar olan ve masrafsız ve faiz ödemesiz nakit avans imkânı sunduğu ihtiyaç sahipleri için son bir hafta süre kaldı. 15 Haziran tarihinde bitecek olan nakit avans kampanyasında Hangi kredi üzerinden yeni katılan müşterilerin yararlanabileceği ifade edildi.

 

İnternet üzerinden yapılabilen işlemler sayesinde şubeye gitmeden nakit avans çekme imkânı tanınıyor. Kredi faizinin yüzde 0 olarak ilan edildiği nakit avans çekme işleminde herhangi bir başka şartın bulunmadığı da eklendi. Kampanya başlangıç tarihinin 13 Mayıs olduğu ve 15 Haziran itibariyle sonlanacağı da belirtildi. Katılım sağlamak isteyen vatandaşların Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirmesinin yeterli olduğu ifade edildi.

 

Kampanyada Ek Koşul Var Mı?

 

Yapı Kredi Bankası ve Hangi kredi arasında yapılan anlaşma sayesinde herhangi bir ek şartın aranmadığı nakit avans imkânı için Yapı Kredi Bankası müşterisi olunmasının yeterli olduğu ayrıntılı olarak açıklanmıştı. 5000 TL nakit avans çekme şansı tanınan vatandaşların Yapı Kredi Bankası müşterisi olmak için başvuru yapmasıyla beraber sonuçlandıktan sonra 15 gün içinde kampanyaya dahil olabilecekleri de eklendi. Mobil uygulama üzerinden yapılabilen başvuru sayesinde şubeye gitme ya da telefon ile arama gibi işlemlere gerek kalmadığı da görülüyor.

 

13 Mayıs tarihinde başlayan ve 15 Haziran tarihinde sonlanacak olan Yapı Kredi Bankasının faizi 0 olan ve hiçbir şekilde dosya masrafı gibi ücretin talep edilmediği kampanya birçok müşteri için ihtiyacın karşılanmasına yarayacaktır. 5000 TL nakit avansın alınabileceği kampanya için Yapı Kredi Bankası Mobil uygulamanın cep telefonlarına indirilmesi ve oradan işlem yapılmasının yeteceği ifade edilmişti. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için önemli bir kampanya olan nakit avans çekme imkânı için son bir haftanın kaldığı da belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat