Personel Alımları

ÖSYM 30 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Resmi Gazete’nin 20 Nisan tarihli son sayısında Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı.

Yayımlanan ilanda şu ifadelere yer verildi:

“Başkanlığımıza, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararname’ye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrası gereğince 5 (Beş) adet sözleşmeli Büro Personeli, 15 (On beş) adet sözleşmeli Destek Personeli ve 10 (On) adet sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi personeli alınacaktır.

Adaylar, başvurularını e-Devlet’te yer alan Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM)-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ile Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden 20.04.2023 – 04.05.2023 tarihleri arasında gerçekleştirecek olup istenilen belgelerin sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Posta yoluyla veya şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru Şartları ve Genel Bilgiler aşağıdaki bağlantıda sunulmuştur. Başvuru yapacak adayların bu bilgileri dikkatlice incelemeleri gerekmektedir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu