Sendika

Feleytun Fatih Gönç: Biz Çok Büyük Bir Aileyiz

Hatay ilinde 4284 üye sayısına yükselen Sağlık-Sen şubesi bir kez daha zirvedeki yerini koruyarak, en yakın rakibi ile arasındaki farkı 2514 üye ile yaptı. Mayıs ayında gerçekleştirilen 2022 yılı üye sayımlarını değerlendiren şube başkanı Gönç, atılan imzalar için; emeğin emanetidir dedi.

Feleytun Fatih Gönç: Sadece Şubemizdeki Üye Sayısını Değil, Ailemizdeki Fert Sayısını Yükselttik!

2022 yılı için yapılan üye sayımlarında Sağlık-Sen Hatay şubemiz zirvedeki yerini bir kez daha perçinledi.. Sendikamızı bir aile ortamına dönüştüren ve ailemize yeni katılan kıymetli gönüldaşlarım; Birlikte çalıştık, birlikte başardık. 2022 yılında Hatay Sağlık-Sen ailesi olarak, sadece şubemizdeki üye sayısını değil, ailemizdeki fert sayısını da 4284’e yükselttik.

Türkiye’nin en kozmopolittik şehri Hatay’da ailemizi bu denli büyütmemiz de katkı sunan kıymetli üyelerimiz; bizleri yürüdüğümüz bu meşakkatli yolda yalnız bırakmadığınız için müteşekkirim. Bu başarı bütün sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının başarısıdır. dedi.

Sağlık-Sen Hatay Şubesi Sağlık Çalışanlarının Sorunları İçin Çalışan Bir İstişare Mekanizmasıdır

Hatay Sağlık-Sen Şube Başkanı Feleytun Fatih Gönç: Yetkimizle beraber üstlendiğimiz bu büyük sorumluluğun bilincindeyiz. Üyelerimizin bize verdiği imza, sıradan bir imza değil hak ve menfaatlerinin korunması adına verilmiş bir emanettir! Bu emanete en iyi şekilde sahip çıkacak, sahada canhıraş bir şekilde görev yapan sağlık çalışanlarımızın sorunlarını çözüme, taleplerini kazanıma dönüştüreceğiz. Bu mücadelemizde sorunların çözümü için her mecraya gidecek, yılmadan ve usanmadan çalışacağız. Sendikamız daima sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarının konuşulduğu ve çözüm üretildiği bir istişare mekanizması olarak çalışacaktır.

feleytun fatih gönç

Feleytun Fatih Gönç: Sağlık Çalışanlarımızın Teveccühünü Sendikal Faaliyetler İle Taçlandıracağız.

Hatay Sağlık-Sen olarak bugüne kadar pek çok tüzel kişiliğin dile getirmeye dahi çekindiği birçok konuyu gündeme taşıyarak kazanıma dönüştürdük. Elde ettiğimiz kazanımları değersizleştirmek için, ‘ulaşılamayan ciğere murdar’ diyen anlayışa takılmadan, siz değerli üyelerimiz ve teşkilatımızdan aldığımız güçle yolumuza devam edeceğiz. Bizim yolumuz; sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının yoludur. Bizim yolumuz milletimizin yoludur. Bizim yolumuz, Hak yoludur.

Attıkları imzalar ile sendikamıza olan güvenlerini bir kez daha gösteren, vefakar sağlık çalışanlarımızın teveccühünü sendikal faaliyetlerimiz ile taçlandıracak, başta 3600 ek gösterge olmak üzere üzerinde çalıştığımız pek çok özlük hakkını kazanıma dönüştürerek mücadelemizi sürdüreceğiz.

Bizi büyük bir aile yapan bütün üyelerimize ve bu büyük ailenin oluşmasında kendi ailesinden feragat ederek gece gündüz çalışan büyük Sağlık-Sen teşkilatımıza en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Feleytun Fatih GÖNÇ
Yönetim Kurulu Adına
Şube Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat