Feleytun Fatih Gönç

Feleytun Fatih Gönç haberleri, Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Hatay Şube Başkanı Feleytun Fatih Gönç ile ilgili haberlerin yer aldığı kategoridir. 1977 yılında Bingöl’de doğan Feleytun Fatih Gönç, ilköğretim eğitimini doğduğu şehir olan Bingöl’de tamamlamıştır. Yükseköğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Laboratuvar ve Veterinerlik bölümünde tamamlayan Gönç, işletme alanında yüksek lisans yapmıştır. 1994 yılında sağlık memuru olarak meslek hayatına başlayan Gönç, kariyeri boyunca birçok farklı kurumda görev yapmıştır.

Evli ve 2 çocuk babası olan Feleytun Fatih Gönç, 2005 yılı itibarıyla Hatay İl Sağlık Müdürlüğünde çalışmaktadır ve 2009 yılı Nisan ayı itibarıyla Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Feleytun Fatih Gönç Haberleri

Sağlık ve sosyal hizmetler iş kolunda genel yetkili sendika olan Sağlık-Sen’in Hatay Şube Başkanlığı görevini on üç yıldır sürdüren Feleytun Fatih Gönç, bu süre zarfında Hatay’daki sağlık çalışanlarının sevgisini kazanmayı başarmış ve Hatay sağlık camiasında sevilen bir isim haline gelmiştir.

2 binden fazla doktorun ve binlerce sağlık personelinin görev yaptığı Hatay’da, gerçekleştirdiği ziyaretlerle ve yaptığı açıklamalarla yerel basının gündeminden düşmeyen Feleytun Fatih Gönç’ün çalışmaları, Hatay’daki sağlık çalışanları tarafından yakından takip edilmektedir. Bu bağlamda, Türkiye’nin her yerindeki sağlık çalışanlarının sesi olma misyonuyla yayın hayatını sürdüren Sağlık Ağı, Hatay’daki sağlık personelinin ilgisine sunmak üzere Gönç’ün çalışmalarını sıklıkla haberleştirmektedir.

Son Dakika Feleytun Fatih Gönç Haberleri

Sağlık personelinin sesi olmak ve özlük mücadelesini duyurmak adına, Türkiye’nin 81 ilindeki emek ve hak savunuculuğu odaklı sendikal çalışmaları yerinde takip eden Sağlık Ağı, Feleytun Fatih Gönç ve Sağlık-Sen Hatay Şubesi tarafından yürütülen faaliyetleri de yerinde izlemektedir.

Bu kapsamda Feleytun Fatih Gönç haberleri kategorisinde, Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Fatih Gönç’ün ve Sağlık-Sen’in Türkiye genelindeki en aktif yerel teşkilatlarından bir tanesi olan Sağlık-Sen Hatay Şubesinin çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar, Feleytun Fatih Gönç tarafından farklı mecralarda gerçekleştirilen açıklamaları; Sağlık-Sen Hatay Şubesi tarafından gerçekleştirilen ziyaretleri, iş bırakma eylemlerini, basın açıklamalarını ve sendika tarafından gerçekleştirilen diğer çalışmaları kapsamaktadır.

Başa dön tuşu