Gündem

Yunusemre Belediyesi Hasta Kadının Talebine Duyarsız Kalmadı

Yunusemre Belediyesi, 83 yaşındaki Fahriye Başaran‘ın tekerlekli sandalye talebini geri çevirmedi. Fahriye Teyze tekerlekli sandalyesini teslim ettikleri için belediye ekiplerine teşekkür etti. “Mehmet Çerçi Başkanımızdan ve ekibinden Allah bin kere razı olsun” dedi.

 

aw638490 02

 

 

Yunusemre Belediyesi, ilçede yaşayan yaşlı engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşuyor. Belediyenin Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, 83 yaşındaki Fahriye Başaran’ın tekerlekli sandalye isteğine duyarsız kalmadı.

 

Belediye ekipleri, Fahriye Teyze’ye tekerlekli sandalyesini teslim etti. Teslimat sırasında duygusal anlar yaşayan Fahriye Başaran, “Uzun süredir yürüyemiyordum. Maddi imkânlarımız da sınırlı olduğu için kızım aracılığıyla birçok makama başvurarak tekerlekli sandalye talep ettim. Ama bir geri dönüş olmamıştı. Son olarak Yunusemre Belediyesi’ne başvurdum. Kısa sürede bana dönerek tekerlekli sandalyeyi getirdiler. Çok mutlu oldum. Artık rahat bir şekilde hareket edebileceğim. Mehmet Çerçi Başkanımızdan ve ekibinden Allah bin kere razı olsun” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu