Ambulansa Yol Vermeyen Esnaf Sağlık Çalışanlarına Saldırdı

Ambulansa Yol Vermeyen Esnaf Sağlık Çalışanlarına Saldırdı

İstanbul Bağcılar Yenigün Mahallesi 605 sokakta 18 Ekim Salı günü peynirci dükkanına mal indirildiği sırada bir ambulans sokağa girdi. Ambulans mal indirilen kamyonetin sokağı kapatması nedeniyle geçemedi. Bu sırada ambulanstaki sağlık görevlileri ile peynirci dükkanında çalışan Bahattin Ö. arasında tartışma çıktı. Bahattin Ö., ambulanstakilere aşağı inmelerini söyledi. Sağlık görevlilerinden biri aşağıya indi.

Kendisini sakinleştirmeye çalışan sağlık çalışanına saldırdı
İkili arasında arbede çıkınca diğer, sağlık görevlileri ambulanstan inerek tarafları ayırmaya çalıştı. Sağlık personellerinden Ç.G., Bahattin Ö.’yü sakinleştirmek isterken, olaya tanıklık eden bir kişi de araya girerek, tartışmaya dahil oldu. Bunun üzerine Bahattin Ö., kavgayı ayıran ve kendisini de sakinleştirmeye çalışan Ç.G.’ye saldırdı.

Şüpheliler adliyeye sevk edildi

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis sevk edildi. Ekipler saldırıya uğrayan sağlık personeli Ç.G.’nin ifadelerinden saldırganın Bahattin Ö. olduğunu belirledi. Sağlık çalışanlarının darp edildikleri sırada kendilerini tutan kişiden de şikayetçi olmaları üzerine polis ekipleri Tahsin A. olduğu tespit edilen şüpheliyi de gözaltına aldı. Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. (Kaynak: DHA)

Ambulansa Yol Vermeyen Esnaf Sağlık Çalışanlarına Saldırdı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir