Gündem

Üç Kız Kardeş Dizisinden Aşk Çıktı! Yıldızlar Aşklarını İlan Etti! Sosyal Medyada Aşk Rüzgarı

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan ve aldığı iyi reyting oranlarıyla adından söz ettiren Üç Kız Kardeş dizisindeki arkadaşlık aşka dönüştü. Mine karakterine hayat veren oyuncu Nazlı Senem Ünal ve Mesut karakteri ile izleyici karşısına çıkan genç oyuncu Demrican Kaçel’in ilişkisi ilan edildi.

 

Sosyal Medyada Paylaşım

 

Üç Kız Kardeş dizisi sezona çok hızlı bir başlangıç yaptı. Sezon finaline doğru giden projede Mine karakterine hayat veren güzel oyuncu Nazlı Senem Ünal ile Mesut karakterini canlandıran oyuncu Demircan Kaçel’in yapmış oldukları sosyal medya paylaşımları ikilinin aşkını ortaya çıkardı. İnstagram hesaplarından paylaşım yapan genç çift çok mutlu olduklarını belirttiler.

2 16

Başrollerinde İclal Aydın, Özgü Kaya, Reha Özcan ve Berker Güven gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Üç Kız Kardeş çok iyi reytingler alarak yoluna devam ediyor. Ayvalık ilçesinde geçen hikayede Türkan, Derya ve Dönüş adlı üç kız kardeşin kendi küçük dünyalarında yaşadıkları tecrübeler ve hayat zorluğunun anlatıldığı proje yazar İclal Aydın’ın romanından uyarlanmıştır. Mine ve Mesut karakterlerinin dizide yan yana rolleri olmasa da sette tanışarak arkadaş olan ikili sevgili olduklarını da sosyal medya paylaşımı yaparak duyurdu.

 

Sağlam Senaryo Güçlü Oyuncu Kadrosu

 

Somer ve Türkan karakterlerinin hikâyenin merkezinde yer aldığı Üç Kız Kardeş dizisinde Mine karakteri Somer karakteri ile sevgili bir çifti canlandırıyordu. Somer’e deli divane olan Mine karakterinin yaptıkları ve yapacakları seyirci tarafından pek hoş karşılanmasa da senaryoda güçlü bir karakter olan Mine oldukça etkilidir. İclal Aydın çok okunan romanı Üç Kız Kardeş dizi projesi olarak seyirciler tarafından oldukça beğenildi.

 

Demircan Kaçel ve Nazlı Senem Ünal’ın ‘ ve bir de aşk oldu ‘ notu paylaşımından sonra çift oldukları anlaşılan genç oyuncuların halleri oldukça mutlu görünüyordu. Hikâyede güçlü karakterlere hayat veren iki oyuncunun sette tanıştıkları ve sonrasında ise sevgili oldukları anlaşıldı. Sosyal medya uygulaması İnstagram üzerinden paylaşılan fotoğraf ile aşkları ortaya çıkan genç oyuncuların diğer oyuncular ile de çok iyi anlaştıkları ifade edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu