Gündem

Tüm İstanbul Kart Sahiplerine Müjde! Hediyenizi Alın!

İstanbul kart artık İstanbul’da yaşayan herkesin sahip olduğu bir ulaşım aracıdır. Üstelik ulaşım dışında birçok alanda da kullanımı yaygın hele gelmiştir. Şimdi de İstanbul kart sahiplerine yeni müjde! Kartı kullanan herkes için QR seçeneği ile yapılan geçişlerden sonraki ulaşım dışı ödemeler için %20 nakit imkânı geliyor.

 

İstanbul Kart Kampanya Detayları Nelerdir?

 

Bilindiği üzere İstanbul kartınızı evde unutmuş olsanız bile mobil uygulama üzerinden kullanıma sunulan sanal kart ile QR kod geçişi yapabilirsiniz. Ulaşım araçlarında kullanılabilen bu uygulama oldukça rahattır. %20 indirim uygulaması şartlarından biri de budur, QR kod ile yapılan geçiş harcaması sonrası, ulaşım dışı harcamalar için %20 nakit geri ödeme alabilirsiniz. Kampanya detayları ve şartlarına bakarsak,

 

  • 1-30 Haziran arası geçişler için geçerlidir. Bu süre zarfında QR kod ile geçiş sonrası yapılacak olan ulaşım dışı harcamalar için, kartınıza %20 TL talimat ödemesi yüklenecektir. Bir kart en fazla 40TL’lik hediye ödeme kazanabilir. Talimat olarak gelen bu ödemeyi telefonlarınızın NFC özelliği ile ya da İstanbu lkart dolum makinelerinden tanımlayabilirsiniz.
  • Kampanya süresi boyunca QR geçiş sonrası ilk hangi fiziksel kart kullanıldıysa ödeme talimatı o karta yapılacaktır. Ve herkes tek bir kart üzerinden kampanyaya dâhil olabilir.

 

Her Kullanıcı Sadece Bir Kart İle Kampanyaya Dâhil Olabilir

Herkes kampanyadan sadece tek bir kart ile faydalanabilir. Kampanyaya dâhil olabilmek için İstanbul kart kişiselleştirme işlemlerinin tamamlanması gerekir. Bunun için mobil uygulamada “Bireysel İşlemler” sekmesi kullanılabilir. Tüm bu işlemleri ve izinleri tamamlamış olanlar Haziran ayı içindeki QR geçişleri ile kampanyadan yararlanabilir.

 

  • Aynı zamanda bu uygulamadan yararlanabilmek için açık rıza ve elektronik ileti izni vermiş olmak gerekmektedir. Bu izinleri de mobil uygulama üzerindeki “Profilim” seçeneği devamında “İzinlerim” sekmesinden gerçekleştirebilmek mümkündür. Ödül kazananlar için push bildirimi ya da SMS yolu ile ödül bildirimi yapılacaktır. Eğer bu konu da izinler açılmamışsa yükleme yapılır ancak SMS ya da push bildirimi yapılamaz.
  • Kampanyaya dair tüm değişiklikleri yapma hakkını BELBİM  Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri AŞ. saklı tutar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu