TOGG için Araçlarını İlana Koyanların Sayısı Artıyor

TOGG için Araçlarını İlana Koyanların Sayısı Artıyor

İçindekiler

TOGG ön siparişleri Şubat 2023 olmasına karşın otomobil sahibi bireyler şimdiden otomobillerini ilan sitelerinde satışa koymaya başladılar. TOGG almak isteyen binlerce vatandaşın koyduğu ilan sayısı her geçen gün artıyor.

togg için araçlarını i̇lana koyanların sayısı artıyor

ÖN SATIŞLAR 2023 ŞUBAT’TAN SONRA BAŞLAYACAK

Recep Tayyip Erdoğan, “Yeni nesil bir girişim olan Togg, aracısız bir şekilde vatandaşlarımızla buluşacak. Tıpkı diğer yeni nesil araç üreticileri gibi bizde Togg’da satış işini, dijital ve fiziksel deneyimi birleştirerek çözmeye karar verdik. Vatandaşlarımız Togg siparişlerini, şubatta başlayacak olan ön satışla birlikte verebilecekler. Ön satış ve sipariş şartları vakti geldiğinde şirket tarafından açıklanacaktır.” diyerek söylemlerini belirtti.

vatandaşlar togg için araçlarını i̇lana koymaya başladı

TOGG’UN PAZARA ÇIKIŞI MART 2023 OLACAK

TOGG’un fiyatı ne zaman belirlenecek?” sorularını da görmezden gelmeyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Togg’un fiyatının piyasa şartlarında rekabetçiliğini sağlayacak şekilde babayiğitlerle birlikte karar vereceğiz. Önümüzdeki mart ayı sonunda pazara çıkacak bir ürünün fiyatını bugünden açıklamak mümkün değildir. Togg’un fiyatı şubat sonunda açıklanacak hiç telaşa gerek yok. Cumhuriyetimizin 99. yılına ulaştığımız bugünde Türkiye yüzyılı inşa etme kararlılığımızın da altını bir kez daha çiziyoruz.” söylemlerinde bulundu.

TOGG için Araçlarını İlana Koyanların Sayısı Artıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir