Gündem

Timuçin Esen Ve Ebru Özkan Aynı Projede! Hekimoğlu’nan Sonra Dev Proje Geliyor

Disney Plus Türkiye İçin Bir Arada

Amerika ve birçok ülkelerde milyonlarca izleyicisi bulunan Disney Plus+ platformu Türkiye için oldukça ses getirecek projeler hazırladı. 14 Haziran tarihinde yayına geçecek olan platformla anlaşma imzalayan birçok ünlü Türk oyuncuda bulunuyor. Hekimoğlu dizisinde partner olarak birlikte rol alan Timuçin Esen ve Ebru Özkan’ın Disney Plus projesi Kod Adı ‘Gri’ için tekrar birlikte kamera karşısına geçeceği duyuruldu.

timuçin esen ve ebru özkan aynı projede! hekimoğlu’nan sonra dev proje geliyor

Kod Adı ‘Gri’ dizisinin çekimlerine başlandığı ve ağırlıklı olarak suç ve psikolojik temaların işleneceği projede ünlü oyuncuların yer aldığı dikkat çekti. Disney Plus platformu Türkiye pazarı için birçok Türk ve yabancı oyuncularla anlaşma yapmıştı. Birçok dizi ve sinema filmi gibi projelerini duyuran platformun durmaya niyeti yok gibi görünüyor. Yayın hayatına başlamadan iddiasını ortaya koyan Disney Plus platformunda birçok önemli projenin yer aldığı görüldü.

 

Kod Adı ‘Gri’ Geliyor

 

Sete yeni çıkan Kod Adı ‘Gri’ dizisinden çekimle ilgili fotoğraflarında yayınlandığı görüldü. Suç, aksiyon, gizem ve psikolojik ögelerin yer aldığı projede Timuçin Esen ve Ebru Özkan dışında Onur Bilge, Buçe Buse Kahraman, Mücahit Koçak, Alican Yücesoy, Daniel Koray Özsoy, Selin Kahraman ve İlayda Akdoğan gibi başarılı oyuncular bulunuyor. Mini dizi olarak planlanan projenin 8 bölüm olarak tamamlanması hedefleniyor. Avukat Fuat karakterinin hayatını alt üst eden bir gelişmeden yola çıkan projenin gidişatı ise bu olay etrafında olacaktır.

timuçin esen ve ebru özkan aynı projede! hekimoğlu’nan sonra dev proje geliyor

Avukat Fuat’ın kızının başı gelen dramatik olaydan sonra üstüne yaşanan olaylardan sonra Fuat’ın geçmişiyle yüzleşmesi gerekir. Gizem ve suç karmaşası içinde geçecek olan senaryo oldukça iddialıdır. Kod Adı ‘Gri’ projesi ile tekrardan partner olan Timuçin Esen ve Ebru Özkan’ın hayranları da oldukça heyecanlıdır. Hekimoğlu dizisinde oldukça başarılı bir performans sergileyen iki oyuncunun Disney Plus projesindeki performansları da merak ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat