Gündem

Düzce’nin Sağlık Kadrosuna 10 Hekim Dahil Edilecek

Düzce’ye 10 hekim kadrosu açıldı, 10 hekimin 8’i uzman olacak. Düzce Atatürk Devlet Hastanesinin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Göğüs Hastalıkları alanlarındaki uzman hekim eksiği giderildi.

10 hekim kadrosu açıldığını duyuran kişi AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir oldu.

Sağlık Kadrosu Genişledi

Milletvekili Keşir, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Göğüs Hastalıkları alanlarında 3 uzman doktor, Akçakoca Devlet Hastanesi’ne Göz Hastalıkları ile Anesteziyoloji ve Reanimasyon alanlarında 2 uzman doktor, Gölyaka İlçe Devlet Hastanesi ve Yığılca İlçe Devlet Hastanesi’ne 2 Uzman Aile Doktoru, Merkez Toplum Sağlığı Merkezi’ne 1 Uzman Aile Doktoru ve Akçakoca Devlet Hastanesi’ne 2 doktor kadrosunun verildiğini açıkladı.

Ayşe Keşir, çocuk ve kadın hastalıkları branşlarındaki eksikliğin karşılanacağı için mutlu olduğunu belirterek “Hemşerilerimizin ilçelerinde yerinde sağlık hizmeti alması için çalışıyoruz. Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’ya teşekkür ederim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat