Gündem

Plastik Cerrahi Uzmanı Oğuzhan Aydoğdu Göz Altı Morluklarının Çözümünü Anlattı

Göz çevresinde bulunan kırışıklık, morluk, ve çökmelerin insanları olduğundan daha yaşlı, üzgün ve yorgun gösterdiğini vurgulayan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Oğuzhan Aydoğdu, bu sorunun ‘göz altı ışık dolgusu’ adı verilen hızlı bir tedavi yöntemi ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde düzeltilebileceğini belirtti.

– Plastik Cerrahi Uzmanı Oğuzhan Aydoğdu: ”Göz altı morluklarına veda edin”

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Oğuzhan Aydoğdu, birçok erkeğin ve kadının yaşadığı göz çevresi sorunları hakkında bilgiler vererek, “30’lu yaşlardan itibaren pek çok kişi, göz çevresinde kırışıklık ve morluklarla tanışır. Bunların yanı sıra söz konusu bölgede çökmeler de meydana gelebilir. Bu durum kişinin olduğundan daha yaşlı, yorgun ve üzgün görünmesine yol açar. Uyku düzensizlikleri, beslenme yanlışları, yatış pozisyonu, alerjik reaksiyonlar gibi durumlar da bu görünümün artmasına neden olabilir” diye konuştu.

‘Tüm yaşlar için hızlı ve etkili”
‘‘göz altı morlukları” tedavisi ile göz etrafı sorunlarından  kurtulmanın mümkün olduğunu söyleyen Op. Dr. Aydoğdu, şu şekilde devam etti:
”Işık dolgusu, göz altı morlukları, koyu halkalar ve çökmüş göz altlarının tedavisi için cerrahi müdahale gerektirmeden uygulanabilen bir işlem. Göz altı bölgesindeki bu tarz şikayetlere çözüm olarak geliştirilmiş olan göz altı ışık dolgusu, tüm yaşlar için etkili ve hızlı bir çözüm sunuyor.”

”15-20 dakikalık bir uygulama”
‘‘göz altı ışık dolgusu” tedavisinin hızlı ve ağrısız bir işlem olduğunu dile getiren Op. Dr. Oğuzhan Aydoğdu, uygulamanın avantajları ile ilgili ise, “Göz altı ışık dolgusu, lokal anestezi altında yapılıyor. İşlem sırasında ağrı hissedilmiyor. Kolay ve pratik bir uygulama olduğundan sadece 15-20 dakikada tamamlanıyor. Hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabiliyor. Kişi işlemden hemen sonra normal yaşama dönebiliyor. Uygulama sonrasında meydana gelen kızarıklıklar, 3-4 saat içinde geçiyor” diye ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat