Gündem

Nurgül Yeşilçay’ın Açıkladı! Sanatçı Dünyası Büyük Çalkalandı! Herşey Buraya Kadarmış

Uzun yıllardır ekranlarda sıklıkla görülen usta oyuncu Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklama ile oyunculuğa veda mı edecek dedirtti. Son olarak FOX TV’de seyircinin karşısına çıkan Son Nefesime Kadar adlı dizide yeteneğini sergileyen güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, dizinin kısa sürede final yapması sonrasında tiyatro sahnelerine dönmüştü.

 

Tiyatroya Mı Merak Saldı?

 

Bir Barda Bir Gece adlı tiyatro oyununda rol alan güzel oyuncu uzun bir süredir inzivaya çekilmişti. Son dizisinin ardından ekranlarda görülmeyen Yeşilçay, katıldığı bir davet çıkışında basın mensuplarına açıklama yaptı.

1 36

Basın mensupları ile konuşmasında tatil planlarından bahseden Yeşilçay, tatilde çok güzel dinleneceğini belirtirken 3 ay sürecek bir tatil planladığını ve bu yaz için güzel bir dinlenme düşüncesinde olduğunu belirtti. Aynı zamanda uzun süredir tüm yaz boyunca tatil yapmadığını söylerken Bu yaz 3 aylık tatil planı olduğunu açıkladı.

 

Televizyon Zorlaştı

 

Ekranlara ne zaman döneceği ile ilgili sorulan sorulara ise dikkat çeken bir açıklama yapan güzel oyuncu televizyonun her geçen gün zorlaştığını belirtirken uzun bir süre için çok zor olarak göründüğünü ve sektörde oyuncu olarak değil farklı alanlarda da bulunabileceğinin sinyallerini verdi.

 

Aynı zamanda kariyeri ile ilgili planlarından bahseden Yeşilçay, bir proje tasarladığını belirtti. Hem kamera önünde hem de kamera arkasında olmayı planladığını söyleyen Nurgül Yeşilçay bu projeyi de kendisi tasarlıyor.

 

Güzel oyuncu basın mensuplarının sektör hakkında dedikodu yapıp yapmadığı sorusuna ise açık bir dille yapıyoruz yanıtını verdi. Genellikle dizi izlerken sahnelerin yorumunu yapmaktan tam olarak izleyemediğini belirten ünlü oyuncu doğru dürüst dizi izleyemediğini söyledi.

2 11

Yapmış olduğu röportajında yeni planları doğrultusunda  tasarladığı proje ile birlikte hem kamera önü hem de kamera arkasında olacağını belirten ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay kariyeri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

 

Bunun üzerine gözler Nurgül Yeşilçay’ın yeni projesine döndü. Uzun bir tatilden sonra sektörde farklı bir şekilde yerini alacak olan usta oyuncunun yeni projesi merakla beklenirken projenin detayları da akıllara takıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat