Gündem

Nevşehir’de Sağlık Çalışanının Acı Haberi Geldi

Ne Olmuştu?

Sabah saatlerinde Nevşehir’de trafik kazası geçiren sağlık çalışanı Elif Yılmaz, acil olarak ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Ancak, yapılan tüm müdahalelere rağmen trafik kazasında sağlık çalışanı elif yılmaz hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre olay Zübeyde Hanım Caddesi JAKEM yakınlarında meydana geldi. M. I. tarafından kullanılan ve plakası bulunamayan araç Elif Y. (47) çarptı.

Elif Y., kaza mahalline getirilen ambulanslarla Nevşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kazada hayatını kaybeden Elif Y’nin Nevşehir Devlet Hastanesi’nde hemşire olarak çalıştığı ortaya çıktı.

Motor sürücüsü M. I. Sürücü polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken Cumhuriyet Savcılığı kazayla ilgili soruşturma başlattı.

 

nevşehir'de sağlık çalışanın acı haberi geldi
nevşehir’de sağlık çalışanın acı haberi geldi

 

Nevşehir’de Sağlık Camiası İçin Korkunç Bir Gün

Nevşehir Devlet Sağlık Müdürlüğü’nde ebe olarak çalışan 47 yaşındaki Elif Yılmaz, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Elif Yılmaz’ın ebesinin vefatının özellikle ailesi, arkadaşları ve genel olarak sağlık camiasında büyük üzüntüye yol açtığı bildirildi.

Nevşehir Sağlık Müdürlüğü Nevşehir Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay yaptığı açıklamada, “Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü’nde ebe olarak görev yapan personelimiz Elif Yılmaz vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dilerim.” Dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu