Gündem

Masumlar Apartmanı Yıldızı Tansel Öngel’ den Çarpıcı Bir Açıklama!

İki sezon süren projeden sonra yeni dizilerle ilgili karar aşamasında olduğunu ifade eden yakışıklı isim gazetecilerin sorularını içtenlikle yanıtladı. Dizi ve sunuculuk faaliyetlerini bir arada yürüten Tansel Öngel’in yeniden uzun soluklu televizyon işi istediği yönünde bilgiler alındı.

 

Naci Karakteri Çok Sevildi

 

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve özellikle birinci sezonuyla çok ses getiren proje Masumlar Apartmanı’nın kadrosuna konuk olarak katılan Tansel Öngel sonradan kalıcı oldu. 13 bölüm için anlaşan başarılı isim olumlu tepkilerin ardından dizi bitine kadar kadrodan ayrılmadı. Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel Safiye karakterinin unutamadığı ve en sonunda evlendiği sevgilisi rolünde izleyici karşısında yer aldı.

1 66

Hem dizi hem de sunuculuk yapan başarılı isim yoğun bir sezon geçirdi. Maske Kimsin Sen yarışmasını sunan ve Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan oyuncu şimdilerde yeni projeleri değerlendiriyor. Gazeteciler ile konuşan Tansel Öngel televizyon işlerine yöneldiğini ekledi. Halen pazar günleri tiyatroya devam ettiğini de ekleyen başarılı ismin Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hayallerim, Babam ve Ben dizisinin kadrosunda yer aldığı ortaya atılmıştı. Daha sonra dizinin yönetmeni projeden çekilme kararı aldı ve ardından Tansel Öngel’inde diziden ayrıldığı ifade edildi.

 

Televizyon İşlerine Yöneldi

 

Masumlar Apartmanı gibi uzun soluklu televizyon projesinde yer almak istediğini ifade eden başarılı oyuncu bazı değerlendirmelerde bulunduğunu ifade etti. Yoğun tempoya devam ettiğini açıklayan Tansel Öngel’in dijital projelere pek sıcak bakmadığı da gözlerden kaçmadı. Bu zamana kadar birçok projede yer alan Tansel Öngel’in kış sezonunda da ekranlarda olmak istediği belirtildi.

2 22

Başarılı oyunculuk kariyeri ve sunuculuk deneyiminin yanı sıra tiyatro ile de ilgilenen Tansel Öngel için Masumlar Apartmanı dizisi unutulmaz oldu. Naci karakterine hayat veren başarılı isim seyirciler tarafından da oldukça beğenildi. İki sezon boyunca devam eden Masumlar Apartmanı TRT1 için önemli işler arasında yer aldı. Oyuncu kadrosu ve senaryosuyla adından söz ettiren Masumlar Apartmanı birçok oyuncu için adeta fırsat oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu