Gündem

Kolpaçino Dizisi Başlıyor! Şafak Sezer Başrolde! Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı! Exxen’de Yayınlanacak!

Kolpaçino filmi seri halinde yayınlanmış ve Şafak Sezer’in hem senaryosunu yazdığı hem de oynadığı bir komedi ve mafya filmidir. Film yayınlandığı zaman yüksek gir gişe yapmış ve Şafak Sezer hayranlarının beğenisini kazanmıştı. Şimdi ise bu filmin dizi versiyonunun hazırlıklarına başlandı. Haliyle bu haber de oyuncunun hayranlarını çok sevindirdi. Dizinin senaryo çalışması ve ekibin kimlerden oluşacağı henüz tam olarak tamamlanmadı. Başrolünde yine Sezer’in kendisinin yer aldığı yapımda filmde oynayan Aydemir Akbaş gibi isimlerinde yer alıp almayacağı ayrıca merak ediliyor.

 

Kolpaçino Nerede Yayınlanacak?

 

Kolpaçino dizisi ulusal kanallardan birisinde değil de Acun Ilıcalı’ nın sahibi olduğu Exxen dijital platformunda yayınlanacak. Filmin hikâyesinde bütün olaylar ünlü bir mafyanın ayak işlerini yapan ve zenginliğe özenen bir gencin sattığı malların parasını patronuna vermeyip iç etmesiyle başlıyordu. Bu durum kendisine çok pahalıya mal olmuş ve çok kısa bir sürede elli bin dolar getirmezse hayatından olacağı söylenmişti.

kolpaçino dizisi başlıyor! şafak sezer başrolde! acun ilıcalı bombayı patlattı! exxen’de yayınlanacak!

Patronunun bu tehdidiyle birlikte kendi mahallesindeki deneyimli bir ağabeyden tavsiye alan genç eskiden uyuşturucu sattığı zengin ve sonradan görme bir ailenin oğluna başvurur. Çünkü mahalledeki ağabey bu sorunu çözmek için illegal bir kumarhane açmayı önerir. En güvenilir mekan olarak da zengin arkadaşının evi olacaktır. Kumarhanedeki işler iyi başlasa da sonradan olaylar birbirine karışır.

 

Kolpaçino Filmi Senaristi

 

Kolpaçino film serisi üç filmden oluşuyordu. Hikâyenin büyük bir kısmı Şafak Sezer’e aitti ve senaryo da Sezer’le birlikte Kaan Ertem ve Suat Özkan beraber çalışmıştı. Filmlerde çok sayıda karakter yer alıyordu ve mafya ve mahalle ağzı kavramları tam olarak işleniyordu. Öyle ki izleyenlerin pek çoğu karakterlerin bir kısmını çok gerçekçi bulmuş ve konuşmalar da genel olarak izleyiciden tam not almıştı. Kaan Ertem ne yazık ki artık hayatta değil ve senaryoyu tek başına Şafak Sezer’in mi yazacağı da henüz bilinmiyor. Seveni çok olduğu kadar bazı kesimlerce eleştirilen de bir film olan Kolpaçino’ nun dizi versiyonu özellikle Sezer hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu