Gündem

Kardeşlerim Dizisinin Sürprizlerle Dolu Yeni Sezonunda Ne Olacağı Ortaya Çıktı

Kardeşlerim dizisinin 2022 ve 2023 yeni sezonlarında ekrana gelmesi garanti. ATV Kardeşlerim dizisinin üçüncü sezonu için sözleşme imzaladı. Kardeşlerim dizisinin sezon finali  11 Haziran 2022 olarak açıklandı.

Sezon Finalinde Neler olacak?

Kardeşlerim dizisinin sezon finalinde, Sevgi Teyze çocuklara büyük bir miras bırakarak ölür, kardeşler tavuk kümesini kaldırır ve  aynı zamanda Akif’in de başta koleji olmak üzere birçok eşyasını kaybeder. Bu sezon için oldukça başarılı bir grafik gösteren kardeşlerim dizisi, yeni 2022 ve 2023 sezonlarında ATV’nin Cumartesi gecesi dizisi olmaya devam edecek.

Kadın Dayanışması

Aslı Mavitan’ da Ayla karakteri ile dizinin daha eğlenceli  tarafında yer alıyor. Ayla’nın karakteri eşsiz ve farklı bir kadındır. Oyuncu, Ayla’nın kurnaz  görünse de daha masum ve saf bir kadın olduğunu söyledi. Kardeşlerim dizisindeki üç kadın karakter Akif’e karşı birleşiyor. Suzan, Ayla ve Nebahat karakterlerinin kurduğu bu feminist dayanışma, gerçek hayata  benzerliği nedeniyle de oldukça ilgi görüyor. Bu üç kadının birlikteliği Akif’te başarılı olabilir.

kardeşlerim dizisinin  sürprizlerle dolu yeni sezonunda ne olacağı ortaya çıktı

Kardeşlerim dizisinin hayranları en çok kadınların dayanışmasının sonuçlarını merak ediyor. Konuyla ilgili ilk mesajı Aslı Mavitan verdi. Oyuncu, “Biraz zor olacak. Çünkü üçünün  karşısında Akif var. “Onu yenmek  kolay değil” dedi. Bu soruyu yanıtlayan isimlerden biri de Suzan’ı oynayan Ahu Yağtu oldu. Oyuncu  Akif’i yenmenin   zor olduğu görüşündedir. Ahu Yağtu, “Akif çok uyanık bir adam. Aynı zamanda çok kötü ve kurnaz düşünür. Kötü senaryoları hemen yazan ve buna göre plan yapan kişidir.

Kadın dayanışmasının Akif’e karşı bir şansı olabileceğine değinen Aslı Mavitan, Akif’in zayıflığını kullanarak bunu  yapabileceklerini öne sürdü. Ahu Yağtu da dizideki üç kadın karakterin buluştuğu ortak noktanın Akif’in muhalefeti olduğunu ve onu bir şekilde  yenmek istediklerini belirterek, “Umarım başarılı olurlar” diyor.

kardeşlerim dizisinin  sürprizlerle dolu yeni sezonunda ne olacağı ortaya çıktı

Dizideki üç kadın karakterin intikam alma arzusu ortaya çıkacak mı yoksa Akif kötülüğüyle izleyenleri şaşırtacak mı? Bu sorunun cevabını ancak 3. sezonda bulacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat