Gündem

Hatice Şendil İyilik Dizisi İle İlgili Öyle Bir Şey Söyledi Ki! Fox TV İzleyenleri Şaşıracak

Fox TV ekranlarında başlayan ve kendine has bir izleyici kitlesi oluşturma yolunda emin adımlarla ilerleyen İyilik dizisiyle ilgili son gelişmeleri Hatice Şendil aktardı. Birinci sezonun bitimine az kaldığını ifade eden başarılı isim ikinci sezon için de sinyal verdi.

 

İhanet Ve Entrika Dolu

Cuma akşamları ekrana gelen İyilik dizisinde İsmail Demirci ile başrolü paylaşan Hatice Şendil en son geçen yıl Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol almıştı. Oyunculuğa 5 yıl kadar ara veren başarılı isim Terken Hatun rolünden sonra bambaşka bir karakterle izleyici karşısına çıkmayı seçti. Eşi tarafından aldatılan ve arkadaşlık kurduğu kişinin kim olduğunu sonradan öğrenen Neslihan karakterine hayat veren oyuncu proje ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

 

Şu ana kadar 6 bölümü yayınlanan İyilik dizisiyle ilgili kanal yönetiminin kararsızlığı kulislerde dolaşan haberler arasında yer alıyordu. Final yapacağı gibi konuşulan proje hakkında Hatice Şendil açıklamada bulundu. Yoğun bir dönemde olduğunu belirten güzel oyuncu set, ev ve oğlu ile vakit geçirdiğini ve araya gireceklerinin sinyalini verdi. Birinci sezonun bitimine az kaldığını belirten oyuncu karakteri ile ilgili bazı detayları da izleyenlere aktardı. Neslihan karakterinin dizide farklı bir yol seçeceğini ifade eden Hatice Şendil imaj değişimi yaptığını da ekledi.

 

Yasak Elma Dizisine Benzetildi

 

6 bölümü geride kalan İyilik dizisinde ihanet ve entrika iç içe bir şekilde devam ediyor. Neslihan, Murat ve Damla karakterleri arasında gelişen olaylar umulmadık yollara doğru bir gidişat içine girdi. Damla karakterine hayat veren Sera Kutlubey ise öncesinde karakteri Damla ile ilgili samimi açıklamalarda bulunmuştu. Seyircinin hoşlanmadığı Damla karakterinin hastalıklı tavırları ve saplantısı bazıları tarafından tepki çekmişti.

1 28

Birinci sezon bitimine az bir zaman kalan İyilik dizisinde ikinci sezon için karakterlerde değişimlerin yaşanacağı ve özellikle Neslihan karakterinde değişimin hissedileceği ile ilgili açıklamalarda Hatice Şendil tarafından ifade edilmişti. Fox TV ekranlarında başlayan ve orta halli bir reyting ile devam eden İyilik dizisinde senaryo bakımından Yasak Elma’ya olan benzerliği seyirciler tarafından da fark edilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat