3. Sayfa

Hasta Yakını Hastane Güvenlik Görevlisini Darbetti

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekleşen olayda güvenlik personeli olarak görev yapan Ünal Atmaca, park yeri nedeniyle tartıştığı hasta yakını tarafından darbedildi.

Geçtiğimiz hafta Cuma günü sabahın erken saatlerinde Pendik Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin acil bölümünde gerçekleşen olayda iddia edilene göre, acil binasının önünde bulunan engelli ve ambulans park alanına aracını park etmek isteyen Muhterem K. ile kendisini uyaran güvenlik görevlisi Ünal Atmaca arasında tartışma yaşandı.  Büyüyen tartışmayla birlikte Muhterem K., güvenlik görevlisini darbetti. Şiddete maruz kalan güvenlik görevlisi Ünal Atmaca, olayın ardından darp raporu alarak hasta yakını Muhterem K. ‘dan şikayetçi oldu. Gözaltına alınan şahsın emniyette ifade verdikten sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.

Hasta yakını tarafından şiddete maruz kalan Ünal Atmaca, “Görev yaptığım esnada ambulans bölgesine beyefendi aracını park etti. Ben kendisini uyardım, ‘burası ambulans bölgesi, aşağıda park alanları var, orayı kullanın’ dedim. Kendisi direkt bana saldırdı. Beni darp etti. İş göremez raporu aldım. Ben beyefendiden şikayetçi oldum. Mahkemelik olduk” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat