Feleytun Fatih Gönç Kimdir? Feleytun Fatih Gönç Nereli? Feleytun Fatih Gönç Biyografisi

Feleytun Fatih Gönç Kimdir? Feleytun Fatih Gönç Nereli? Feleytun Fatih Gönç Biyografisi

Genç Sağlık Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Feleytun Fatih Gönç, güneşin, karları göğsünde saklayan kara bulutların ardında saklandığı soğuk bir kış gününde, 3 Ocak 1977 tarihinde, Güneydoğu Bölgemizin doğal güzellikleriyle meşhur Bingöl ilimizde, Gülseher&Fahrettin Gönç çiftinin ikinci evladı olarak dünyaya gelmiştir. (F. Fatih GÖNÇ dört kardeştir)

O yıllarda, kapkara önlükler içinde rengarenk hayaller kuran diğer bütün çocuklar gibi Feleytun Fatih GÖNÇ de, zor şartlar altında eğitim hayatına başlamış ve büyük bir başarıyla eğitimini sürdürmüştür. Önce Bingöl ilimizde bulunan Karaelmas İlköğretim Okulu’nu, sonrasında ise Bingöl Ortaokulu’nu bitiren GÖNÇ, 1990 ila 1994 yılları arasında, yine Bingöl ilimizde bulunan Bingöl 60. Yıl Sağlık Meslek Lisesi ve Rize Lisesi’nde orta öğretim hayatını tamamlamıştır.

 

Feleytun Fatih Gönç Hangi Üniversite ve Bölümleri Bitirdi? Hangi Kurumlarda Görev Aldı?

Anadolu Üniversitesi, Laborant ve Veterinerlik bölümünde ö n lisans eğitimi alan GÖNÇ, yine aynı üniversitenin İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Yüksek Lisansını ise Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme bölümünde yapmıştır.

1994 ila 1995 yılları arasında Elazığ ilimizin Kovancılar ilçesinde yer alan Çaybağı Sağlık Ocağı’nda,  1995 ila 1997 yılları arasında memleketi Bingöl’ün Genç Sağlık Ocağı’nda görev yapan Feleytun Fatih GÖNÇ, 1997 senesinde Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü’nde görev almıştır. Burada bir sene hizmet ettikten sonra ise 1998 senesinde Hatay İl Sağlık Müdürlüğü’nde görevlendirilmiştir.

Ödülleri ve Eğitimini Aldığı Sertifika Programları

Feleytun Fatih GÖNÇ,  Hatay Valiliği tarafından başarı belgesiyle ödüllendirilmiştir. Yaşam Koçluğu, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Zafer Kiraz İle Diksiyon ve Etkili Konuşma sertifikalarına sahip olan Feleytun Fatih GÖNÇ’ün hobileri arasında, futbol, yüzme ve kitap okumak yer almaktadır. (Zafer Kiraz, 1988 ila 2005 yılları arasında TRT 1’de ana haber bültenini sunmuştur ve harika diksiyonu ile bilinir)

 

Ne söylediğinizin değil, neyi nasıl söylediğinizin önemini psikolojik bir bakış açısıyla ve yer yer mizahi bir dille anlatan,  M. Abdullah YILMAZ’ın kaleme aldığı,  “Dil Zekası; İletişim Sihirbazlığı” adlı kitap, Feleytun Fatih GÖNÇ’ün başucu kitabıdır. Favori filmi ise çok uzun yıllardır IMDB Top 250 listesinde birinci sırada yer almasıyla bilinen “Esaretin Bedeli (1994)” filminin de yönetmenliğini yapan Frank Darabont’un bir diğer efsane filmi, 1999 yapımı “Yeşil Yol” filmidir. (Bu filmde Tom Hanks, Michael Clark Duncan, David Mors ve Barry Pepper gibi usta oyuncuları bir arada izlemiştik) 1998 yılında Gülay Hanımla evlenen Feleytun Fatih GÖNÇ’ün, Enes ve Emir adında iki de evladı vardır.

Feleytun Fatih Gönç Kimdir? Feleytun Fatih Gönç Nereli? Feleytun Fatih Gönç Biyografisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir