Gündem

Engin Akyürek’in Çocukluk Hayali Gerçek Oldu! Yıldız Oyuncu Çok Mutlu! Bakın Hayali Neymiş

Savaş muhabirlerine özendiğini ifade eden başarılı oyuncu aynı zamanda Kaçış dizisinin hikâyesinin gelişmesinde de oldukça önemli bir görev aldı.

Savaş Muhabirini Canlandırdı

 

8 bölümlük mini bir dizi olarak hazırlanan Kaçış dizisi Türkiye’de Gaziantep ilinde çekildi. Başrollerinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı projenin ortaya çıkışı ise oldukça duygulandırdı. Başarılı oyuncu Engin Akyürek Kaçış dizisinin hikâyesini uzun zaman önce hazırlamıştı. Dana sonra Disney Plus ile anlaşılan ve dizi haline gelen proje bu açıdan Engin Akyürek için oldukça önemlidir.

1 68

Kaçış dizisinin galasında konuşan başarılı isim çocukken ise savaş muhabirlerini merak ettiğini ve onlardan birini canlandırmanın en büyük hayalleri arasında olduğunu ifade etti. Hem senaryosu hem de kadrosunda yer aldığı Kaçış dizisi Disney Plus içinde oldukça önemlidir. Türkiye dizi sektörüne 14 Haziran tarihiyle girecek olan Disney Plus için ülkemiz içerik üretme merkezi konumundadır. Bu açıdan Türkiye’ye ayrı bir özen gösteren şirketin Kaçış dizisi de önemli bir konumda bulunuyor.

 

Herkes Çok Sevecek

 

Başarılı oyuncu Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun başrolünde yer aldığı Kaçış dizisi 14 Haziran tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. Aylardır reklamı yapılan ve beklentinin çok olduğu Kaçış projesi için Engin Akyürek ekstra bir heyecanlıdır. Senaryosunu hazırladığı ve canlandırmak istediği bir karaktere hayat verdiği için öne çıkan Kaçış dizisi 8 bölümlük mini bir projedir. Disney Plus’ın açılış projeleri arasında bulunan Kaçış dizisinin çekim alanı için Gaziantep iline çok kapsamlı bir setin hazırlandığı Engin Akyürek tarafından ifade edildi.

Kaliteli içerikleri ve yeni fikirleriyle Türkiye dizi furyasına katılacak olan Disney Plus birçok ünlü ve başarılı oyuncularla da anlaşma sağlamıştır. Türkiye ve dünya starlarıyla anlaşan platform oldukça iddialıdır. 14 Haziran Salı günü yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus’ın açılışında önemli bir yere sahip olan Kaçış dizisi için geri sayım başladı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat