Düzce Sağlık Müdürlüğü Promosyon Sözleşmesini Feshetti

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü Promosyon Sözleşmesini Feshetti

Yapı Kredi Bankası ve Düzce Sağlık Müdürlüğü arasında anlaşılan promosyon sözleşmesinin güncellenmesi amacıyla sendika temsilcileriyle birlikte ölçümlendirme amacıyla banka tarafından yenileme teklifi talep edildi. Düzce Sağlık Müdürlüğü‘nün promosyon sözleşmesi yenileme isteğinine cevap olarak, Yapı Kredi Bankası teklife olumlu dönüş sağlamadı.

 

Sendika temsilcileri ve Düzce Sağlık Müdürlüğü temsilcileri birlikte karar vererek bankaya yeni bir talepte bulundu. Bu sefer bankadan kalan zaman için ve kalan zamana ek olarak bir sene eklenerek yeni bir teklif istedi.

İçindekiler

2 YIL 2 AY İÇİN 7.800 TÜRK LİRASI, 3 YIL 3 AY İÇİN 11.400 TÜRK LİRASI PROMOSYON TEKLİF EDİLDİ

Yapı Kredi Bankası ikinci talebe dönüş sağlayarak, mevcut bulunan sözleşmeden dolayı tazminat verilmeksizin çalışan başı 2 yıl 2 ay kalan süre için 7.800 Türk Lirası, 3 yıl 3 ay süre içinse 11.400 Türk Lirası promosyon sundu.

YAPI KREDİ BANKASI’NIN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ

Yapı Kredi Bankası‘nın 7.800 Türk Lirası teklifini değerlendirmek amacıyla Düzce Sağlık Müdürlüğü ve sendika temsilcileri birlikte karar verdi.

Halihazırda bulunan ekonomiyi ve öteki kuruluşların yaptıkları teklifleri düşünen Düzce Sağlık Müdürlüğü ve sendika temsilcileri Yapı Kredi Bankası‘yla bulunan promosyonun feshedilmesine karar verdiler.

YENİ YAPILACAK İHALE KASIM AYINDA

Promosyonun feshedilmesi üzerine Düzce Sağlık Müdürlüğü yeni yapılacak ihale için Kasım ayını belirtti. Mevcut bulunan promosyon protokolü için oluşan tazminatınsa, Kasım ayında yeni ihaleyi alacak olan bankaca anlaşma sağlanan promosyon tutarından ödenmesi öngörüldü.

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü Promosyon Sözleşmesini Feshetti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir