Gündem

Dev Projelere İmza Atan Birce Akalay’dan İtiraf! Yıllar Sonra Gelen İtiraf Şaşırttı

Son projesi ile dikkatleri üzerine çeken Birce Akalay, verdiği bir roportajda birçok konuya değindi. Özel konularda da konuşan Birce Akalay, kişiliği ile ilgili bazı itiraflarda bulundu.

 

Netfix’te yayınlanan Mezarlık serisi dizisinde bir haber spikerini oynayacak olan Birce Akalay, son zamanlarda oyunculuğu ile hayranlarının beğenisi ile adından çok ettirdi. Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı Mezarlık film serisinin başrollerinde Birce Akalay’ın yanı sıra Olgun Toker yer alıyor. Kadın cinayetlerini konu alan Mezarlık film serisi, ilk olarak 17 Haziran Cuma akşamı izleyici ile buluşacak. Ayrıca film serisinde Şehsuvar Aktaş, Hakan Meriçliler ve Berna Öztürk gibi isimlerde oyuncu kadrosu içerisinde yer alacak.

dev projelere i̇mza atan birce akalay'dan i̇tiraf! yıllar sonra gelen i̇tiraf şaşırttı

Son Dönemlerin Aranan İsmi Birce Akalay

 

İlk olarak Yer Gök Aşk dizisi ile çok beğenilen ve çok sevilen Birce Akalay, aslen İstanbullu ve Haliç Üniversitesi Konservatuar mezunudur. Başlangıçta birçok dizide yardımcı oyuncu olan güzel oyuncu ilk ciddi performansını Yer Gök Aşk dizisi ile gösterdi. 2007 yılında Kader, Senin Uğruna Alayına İsyan gibi yapımlarda başrolde yer aldı. 2010 ve 2018 yılları arasında Yer gök Aşk ve Ben Onu Çok Sevdim, Küçük Ağa, Evli ve Öfkeli, Hayat Bazen Tatlıdır, Siyah Beyaz Aşk, Ağlama Anne, Babil ve Son Yaz gibi dizilerde oyunculuk kariyerinde zirve yaptı. Bir kaç tiyatro oyununda da oynayan Birce Akalay Netflix kanalında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor.

 

Birca Akalay’dan İtiraf

 

Henüz 8 bölüm yayınlanan ve Netflix ekranlarında izleyici ile buluşan Kuş Uçuşu dizisinde Lale Kıran karakteri ile karşımıza çıkan Birce Akalay, Onedio youtube kanalında bir başka güzel oyuncu olan Miray Daner ile bir programa katıldı.  Miray Daner’in sorularını cevaplayan güzel oyuncu, ‘Çabuk mu sinirlenirsiniz?’ sorusuna ‘daha önceleri evet çok çabuk sinirlenirdim ama yaş geçince çabuk sinirlenmenin hiç bir işe yaramadığını fark ettim ve daha sakin olmaya başladım’ diyerek Miray Daner’in sorularına samimi itiraflarda bulundu. Aralarında çok samimi bir sohbet gerçekleştiren ikili programı keyifli bir muhabbetle sonlandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu