Gündem

Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun Dondurmalı Fotoğrafı Olay Oldu! Dondurmalı Üçlü

Uraz Kaygılaroğlu son dönem yıldızı parlayan oyuncular arasında. Kendisini ilk kez Pis Yedili dizisinde görmüş olsak da oyuncu asıl ününü Sefirin Kızı dizisindeki rolü ile kazandı. Ayrıca iki dizi arasındaki vücudunun farklı olması ve çok fazla kilo vermiş olması da daha fit ve daha yakışıklı bir görünüm kazanmasına neden oldu.

 

Pis Yedili de onu hiç fark etmemiş olanlar sonraki dizilerinde gözlerini alamadı. Son olarak Üç Kuruş’ta yer alan oyuncu dijital platformda yayınlanan Erşan Kuneri dizisinde de rol aldı. Şimdi de Erşan Kuneri dizisinin senarsiti ve yapımcısı Cem Yılmaz ile birlikte tatile çıktılar.

cem yılmaz ve uraz kaygılaroğlu'nun dondurmalı fotoğrafı olay oldu! dondurmalı üçlü

Dondurmalı Üçlü

 

Uraz Kaygılaroğlu ve Cem Yılmaz’ın teknesiyle yaptıkları Bodrum tatiline katılan bir diğer isim de Uraz Kaygılaroğlu ile çok yakın arkadaş olduğu bilinen Kaan Yıldırım oldu. Sosyal medyada çok fazla takipçisi bulunan ve beraber dondurma yerken fotoğraflarını hesabından paylaşan Kaygılaroğlu’nun paylaşımı kısa bir sürede çok sayıda kişinin ilgisini çekti.

cem yılmaz ve uraz kaygılaroğlu'nun dondurmalı fotoğrafı olay oldu! dondurmalı üçlü

Fotoğrafa rekor sayıda beğeni ve yorum yağdı. Öncelikle ilk dikkat çeken esprilerden birisi Cem Yılmaz’ın çocuklara dondurma aldığı paylaşımı oldu. Ancak Kaygılaroğlu’nun slip mayo giymesi de dikkatlerden kaçmadı. Bodrum tatilleri güzel ve keyifli geçtiği belli olan üçlünün tatili ve tekne gezintisi halen devam ediyor.

 

Kaygılaroğlu da Disney Plus’da

Disney Plus ilk defa yayına gireceği 14 Temmuz tarihini beklerken çok sayıda iddialı yapımla ekranlara gelecek. Bu yapımlardan birisi de Kaygılaroğlu ve Pınar Deniz’in birlikte rol aldığı Avcı dizisi olacak. Avcı da hem konusu hem de oyuncuları ile dikkat çeken ve merakla beklenen yapımlardan birisi.

 

Öncelikle Pınar Deniz daha önce hiç oynamadığı bir rolde, bir seri katil olarak ekrana gelecek. Kaygılaroğlu ise seri katili yakalamaya çalışan bir polisi canlandıracak. Dizinin çekimleri henüz başlamadı ve yayın tarihi de henüz belli değil. Ancak Kaygılaroğlu yoğun bir çekim programı başlamadan önce tatilin keyfini çıkarmaya ve dinlenmeye çalışıyor. Sık sık yaptığı paylaşımlar da hayranları tarafından takip ediliyor ve beğeniliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu