Gündem

GAÜN Hastanesi Başhekimliğine Prof. Dr. Hakan Eren Atandı

Geçtiğimiz günlerde Prof. Dr. Belgin Alaşehirli GAÜN Başhekimlik görevinden istifa etmişti. Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği görevine Prof. Dr. Hakan Eren atandı. Yeni görevine başlayan Başhekim Prof. Dr. Hakan Eren, başhekim yardımcıları Doç. Dr. Mehmet Sait Menzilcioğlu ve Doç. Dr. Mehmet Karadağ ile Rektör Arif Özaydın’ı makamında ziyaret etti.

GAÜN Başhekimliğine Atama

GAÜN Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi bölgenin en büyük sağlık merkezi. Hastanenin sunduğu sağlık hizmetini üst seviyelere taşıyacaklarını belirten Rektör Prof. Dr. Arif Özaydın, sağlık alanında yeni projelerle halka en iyi şekilde hizmet edeceklerini vurguladı.  Özaydın, Başhekimlik görevine yeni başlayan Başhekim Prof. Dr. Hakan Eren’e görevinde başarılar diledi.

GAÜN Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Prof. Dr. Hakan Eren ise bu önemli görevi ekibiyle birlikte layıkıyla yerine getirmek için var güçleriyle çalışacaklarının altını çizdi. Prof. Dr. Eren, “Bölgenin en büyük hastanesi olmamız nedeniyle beklentiler çok yüksek. Halkın bu beklentileri yönünde hizmetleri ilerletip en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Yeni ekibimizle elimizden gelen her şeyi en iyi şekilde yapma gayreti içerisinde olacağız” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat