Gündem

Banka Müşterisi Olun Ya Da Olmayın! 6 Gün İçinde İphone 13 Verilecek! Fırsatı Kaçırmayın

Bankalara olan yoğun talepten dolayı bankalar arası rekabet oldukça fazladır. Bu yüzden de daha fazla müşteriye sahip olmak için bankalar tarafından sıklıkla kampanyalar düzenleniyor. Özellikle yeni duyurulan iPhone 13 verme kampanyası bir banka tarafından duyuruldu. Ayrıca iPhone 13 alabilmek için banka müşterisi Olmak ya da olmamak da fark etmiyor.

QNB Finansbank internet sayfası üzerinden yaptığı resmi açıklama ile iPhone 13 verilebileceğini duyurdu. Bu konuda yapılacak olan çekilişle beraber toplamda 5 kişiye iPhone 13 dağıtılacağı açıklandı. 1-22 Haziran tarihleri arasında geçerli olan bu çekilişte QNB Finansbank uygulamasına girerek bu çekilişe katılmak mümkündür. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra iPhone 13 kazanma şansını elde eden 5 kişiden biri olabilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi olmasanız bile uygulamayı indirdikten sonra giriş yaparak yine bu çekilişe kazanma Hakkı bulunuyor.

Banka Kampanyanın Detayları

Mili piyangonun E-58259698-255.01.02-20558 sayılı ve 27.05.2022 tarihli izni ile QNB Finansbank tarafından başlatılan bu kampanya, akro tanıtım a.ş tarafından yürütülüyor.

Kampanya 1 Haziran 2022 tarihi ile başlatıldıktan sonra 22 Haziran 2022 gece 23.59 saatinde son buluyor. Bu tarifler içerisinde koyan bir Finansbank müşterisi olunsa da olunmasa da uygulama ile kolaylıkla bu çekilişe katılmak mümkündür. Uygulama ile katılması mümkün olan bu çekilişte toplamda 5 kişiye iPhone 13 verilmesi planlanıyor. QNB Finansbank bu kampanyayı resmi internet sayfasında açıkladı.

1 91

QNB Finansbank iPhone çekilişine katılmak isteyen kişilerin bir kez katılma hakkı bulunuyor. Uygulama üzerinden tüm Türkiye de geçerli olmak üzere, giriş yaptıktan sonra bu çekilişe katılmak mümkün oluyor. Kampanya sadece bireysel müşterilere yönelik ve bir kez katılım şansı bulunuyor.

Çekiliş sonucunda 18.999 TL değeri bulunan iPhone 13 5 kişiye hediye edilecek. Telefonlar ikramiye olarak verileceği için kart ve hat bu durumların haricinde kalıyor.

Çekilişin Sonuçları Nereden Öğrenilecek

Çekilişin sonuçları, 30 Haziran 2022 tarihinde milliyet gazetesinin internet sitesini yayınlanacak. Çekilişe katılan kişiler sonuçları bu tarihte siteden takip edebilirler.

Katılımcının kazanması belli olduktan sonra adres bilgilerinde eksiklik yoksa gazetede tebliği yeterli olacak. Müşteri numarası isim soyisim gibi bilgiler arasında eksiklik bulunduğu zaman, bu kişilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.

iPhone 13 telefona çıktıktan sonra KDV ve ÖTV haricinde diğer sorumluluklar talihliler tarafından ödenir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu