Gündem

ATV’nin Yeni Dram Yüklü Dizisi ”Gül Masalı’ ‘Başlıyor! Hayran Kalacaksınız

ATV’nin bu yaz sezonunda seyircisiyle buluşan Gül Masalı’nın ilk tanıtım bölümünün yayınlanmasıyla bekleyenlerin ilgisinden geçerli not aldı. ATV ekranlarında yayınlanacak olan Gül Masalı dizisinin konusu ve oyuncuları yoğun ilgi odağı olmasıyla birlikte internette en çok araştırılan konular arasından oldu.

ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizi, yöresel konusunun senaryosunu ele alan Aybars Bora Kahyaoğlu izleyicilerin yoğun dikkatlerini dizide toplamayı başardı. Peki senaryosunun dikkat çekiciliği bir yana tanıtım bölümünü izlemeyenler Gül Masalı dizisinde neler oluyor? Konusu nedir? Gerçek hayat hikayesinden mi uyarlanıyor? Sorunların yanıtlarını Yaz dizisi izleyicileri için araştırıldı.

 

Gül Masalı’nda Neler Yaşanıyor?

Gül Masalı dizisinin, konusu hakkında çok bir bilgi paylaşılmamasına rağmen ilk tanıtım fragmanından çıkarılan sonuçlar; Dizinin başlamasıyla, bir annenin ölümünün gerçekleşmesi üzerine kendisine gizemli mirasın kalmasıyla geçmişinin peşinden araştırmalar yaparken birtakım bilinmezliklerle karşılaşacak olan Gonca’nın hikâyesinin işlendiği dizi merak konu. İşte Gül Masalı’nın gizemli konusu.

atv’nin yeni dram yüklü dizisi ''gül masalı' 'başlıyor! hayran kalacaksınız

Dram Yüklü İkinci Yaz Dizisi

ATV’de sevilerek izlenmiş Sevmek Zamanı dizisinin finalinden sonra, seyircilerin daha çok dram konulu dizi isteği üzerine Aybars Bora Kahyaoğlu Gül Masalı’nı sevenleriyle buluşturdu. Yapımı Pastel film olan yapımcılığını ise Efe İrvül ve Yaşar İrvül üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunu Sadullah Şentürk yönetiyor. Dizi ATV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

atv’nin yeni dram yüklü dizisi ''gül masalı' 'başlıyor! hayran kalacaksınız

Gül Masalı Dizisi Nerede Çekildi? Başrol Oyuncuları Kimler?

Dizinin ilk sahneleri İstanbul’da çekildi. Dramın bol yaşanacağı dizide, Gül Masalı başrol oyuncuları Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca yer almakta. ATV dizi izleyicisini güllerin nihai memleketi olan Isparta’ya doğru bir yolculuğa çıkartacak.

Gül Masalı’nda Gonca’nın annesinin ölümü ardından kendisine kalan miras sayesinde geçmişinin sırlarını keşfetmeye fırsat bulacak. Isparta’nın sayılı önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak’ın gözünden öyküsünün konusu ele alınıyor. Gül Masalı dizi severleriyle yayın tarihini ilk tanıtım bölümüyle merakları giderdi. Gül Masalı ilk bölümü 19 Haziran Pazar Akşamı ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Konusuyla yoğun ilgiyi üzerine toplayan Gül Masalı böylece her pazar akşamı ekranlarında seyircisiyle yerini alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu