Gündem

Ambulansın Hasta Taşımadığını İddia Etti, Hastayı Görünce ‘Aciliyeti Var Mı’ Diye Sordu

İstanbul Bahçelievler’de bir motosiklet sürücüsü ambulans içinde hasta olmadığını ve boş yere siren çalındığını iddia ederek ambulans şoförüyle tartışmaya girdi. Ambulans şoförü hastane önünde içerideki hastayı gösterince motosiklet sürücüsü, “Aciliyeti var mı?” diye sordu. Yaşanan o enteresan anlar ambulans şoförünün cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

Bahçelievler’de özel bir hastanenin önünde yaşanan olayda iddiaya göre, ambulans şoförü hastane önüne ambulansı park ettiği esnada, motosiklet sürücüsü ambulansın hasta taşımadığını iddia ederek küfür etmeye başladı.

Sirenlerin boş yere açıldığını iddia eden motosiklet sürücüsü ile ambulans şoförü arasında tartışma başladı. Şoför kendisine inanmayan sürücüye ambulans içindeki hastayı gösterince bu sefer de hastayı ve sağlık görevlisini gören sürücü ise ‘Aciliyeti var mı?’ diye sordu. O anlar, ambulans şoförünün cep telefonu kamerasına yansıdı.

“Aciliyeti var mı?” diye sordu

Ambulans içindeki sağlık görevlisine “Aciliyeti var mı?” diye soran motosiklet sürücüsü, kendisini cep telefonuyla kaydeden ambulans şoförüne de, “Sen niye sinyal vermiyorsun, bu kadınla ne alakası var?” şeklinde ifadeler kullanarak, küfürler savurmaya devam etti. (DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu