Sendika

Ahmet Yılmaz: Kazanan Ordu Sağlık-Sen Olacak

Sağlık-Sen Ordu Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu öncesi yapılacak delege seçimleri için adaylık süreci bugün itibariyle başladı.  29-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında verilecek olan delege adaylıklarının ilk günü şube başkanı Ahmet Yılmaz’ın paylaşımıyla tamamlandı.

Başkan Ahmet Yılmaz: Kazanan Ordu Sağlık-Sen Olacak

Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Ahmet Yılmaz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda şu sözlere yer verdi

”Sağlık-Sen Ordu Şubemizin 6. Olağan Genel Kurulu için delege başvuruları devam ediyor.
2014 ve 2018 yıllarında yüzümüze kapanan sendikanın kapısını dedikodulara, söylentilere inat, sonuna kadar üyelerimize açtık.
Kardeşliğin, dostluğun ve kazanımların zirve yaptığı yarınlara tüm üyelerimizle beraber koşuyoruz.
Algı operasyonlarınız sizin olsun, aday arkadaşlarımızla birlikte yan yana sendikamızın daha iyi noktalara gelmesi için gayret gösteriyoruz.
Sağlık-Sen kazanacak, Ordu kazanacak, üyelerimiz ve teşkilatımız kazanacak….”

Güler Yüzü İle Tanınıyor

Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Ahmet Yılmaz’ın başkanlık süresi boyunca il genelinde yaptığı sendikal faaliyetlerin tüm sağlık camiası tarafından büyük takdir topladığı biliniyor. Öte yandan sahadaki sağlık çalışanları ile kurduğu samimi ilişkiler onu güler yüzü ve samimiyeti ile hatırlatıyor.

ordu sağlık-sen

”2018’e Kadar Kapalı Olan Kapıları, Ardına Kadar Açtık”

Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Ahmet Yılmaz sahadaki çalışmaları kadar sendika içerisindeki çalışkanlığı ile dikkat çekiyor. Bir dönem kapalı kapılar ardından yapılan sendikacılığı eleştiren Yılmaz, başkanlık süresince sendikanın kapısını üyelere ardına kadar açmanın haklı gururunu yaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat