featured

ABD’ye Kaçak Yollar İle Geçen Türklerin Videosu Gündem Oldu

Meksika üzerinden ABD’ye kaçak şekilde geçen Türklerin sayısı giderek arttı. ABD tarafından açıklanan son verilere göre 2020’den itibaren Meksika sınırından ABD’ye geçerek iltica talebinde bulunan Türk vatandaşlarının sayısı 21 bin 965 kişiye yükseldi.

Ekim 2019’dan bu yana 4 bin 989, Ekim’den Temmuz’a kadar olan süreçte ise 14 bin 396 Türk vatandaşı Meksika sınırından ABD’ye geçiş yaptı.

ABD’ye Kaçak Yollar İle Geçen Türklerin Videosu Gündem Oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 Yorum

 1. 8 ay önce

  Hayatlarının kurtulduğunu nasıl biliyorlar yüzlerinden belli oluyor. Benim de hayatım kurtulacak ama ben olduğum yerde yok olarak kurtulucam 🙂

  Cevapla
  • 8 ay önce

   Dostum bu adamlar 8 bin dolar para verip karteller aracılığıyla sınırı geçiyor. Her birinin pasaport bilgisi poliste var. Can sıkmaya üzülmeye hiç gerek yok. Sınırı geçip otellerde çalışıyorlar zor işler yapıyorlar. Çoğu eğitimi olmayan insanlar.

   Cevapla
   • 8 ay önce

    Ne alaka ya, cahil adamın ta Meksika sınırında ne işi var. Boş boş konuşuyorsun maraba.

    Cevapla
  • 8 ay önce

   3k dolar mı tl mi?Tl ise asgari ücretin altında nasıl ücret almayı başardın/başarıyorsun?

   Cevapla
 2. 8 ay önce

  Türkiye bağırsaklarından temizleniyor. Kalan vatansızların da defolması dileğiyle. Bakalım her gün kimin pisliğini temizleyeceğiz heyecanıyla güne başlayacaklar, birer mülteci olarak 😀

  Cevapla
  • 8 ay önce

   Hadi ordan hırbo. Senin gibilerin beslediği semirttiği adamlar yüzünden bu hale geldik bir de utanmadan bağırsaklarını temizliyor diyorsun. Pislik arıyorsan aynaya bak, kendini kanalizasyona dök. Gencecik insanlara dar etti sizin leş kokan zihniyetiniz.

   Cevapla
   • 8 ay önce

    Parmaklarına sağlık , güzel cevapladın . Bunlara insanca davranmak hataymış .

    Cevapla
  • 8 ay önce

   Bağırsak temizliyormuş. Lafa bak hele. Hangi partiye oy verdiğin 100 metreden belli oluyor. Sizin şerrinizden kaçan kim varsa kötü oluyor nedense. Ama gün gelir hesap döner, senden de sorulur bu hesap burak efendi.

   Cevapla
  • bu adam ileride senden daha çok faydası dokunacak bu ülkeye. sen makarna yiyip ampülü severken bu pirzolasını yerken ailesine dolar yollayacak. ülkeye döviz sokacak. hani şu bakanın ülke, ülke gezip dilendiği şey.

   Cevapla
  • 8 ay önce

   “Türkiye bağırsaklarından temizleniyor” ne demek ya? Daha cümle kurmayı bilmeyenlerin boş boş konuştuğu, üniversite diploması olmayanların ekonomist ayağına ülke yönettiği yerden bir şey beklememek gerek. İçine dert olsun diye söylüyorum; “fetö” ayağına işten atılan canım arkadaşım, 3 yıl önce 250 dolarla gittiği Amerika’da şu an bir şirkete sahip ve bu yaz New Jersey’den de kendisine bahçeli bir ev satın aldı. Hayallerini 18-19’la çarpmıyor, bir asalak gibi de yaşamıyor! Sen gerizekalısı öt ötebildiğin kadar!!! Sana daha bir sürü örnek de veririm; ilkokul mezunundan, profesörüne kadar! Bu da sana dert olsun, vatan, vatansızlık muhabbeti de hiç çevirme gülerim! Kendileri de 3 yaşındaki çocukları da senden çok daha güzel Türkçe konuşur, milyon katın kadar daha vatansever!!! Boş milliyetçilikle aç biilaç gez bakalım seni zavallı!!!!

   Cevapla
 3. 8 ay önce

  Bir mezbahadan digerine gecen koyun goruyorum 😂

  Cevapla
  • 8 ay önce

   En doğru yorumu sen yapmışsın. ABD’de kaçak yaşayarak nasıl güzel bir hayatın olabilir ki?

   Cevapla
 4. 8 ay önce

  hahaha çok çok iyi

  Cevapla
 5. 8 ay önce

  3k maas alan muhendis senin icin bi sigara yaktim ustam 🚬

  Cevapla
 6. 8 ay önce

  inşallah mutlu olursun kardeşim..

  Cevapla
 7. 8 ay önce

  Amerika alaskada 3,5 ay kaldım. Amerika ne kadarda rüyalar ülkesi olsada, bir o kadar da zorlukları var. insanın kendi memleketi gibisi yok bence.

  Cevapla
 8. 8 ay önce

  izlerken gözlerimden yaşlar geldi. acaba bir gün ben de bu şekilde amerikaya gidebilecek miyim? bir amin demeyi ihmal etmeyin.

  Cevapla
 9. 8 ay önce

  onlar labirenti bitirip simulasyondan kurtulan türkler. bakalım biz ne zaman kurtulucaz?

  Cevapla
 10. 8 ay önce

  Dostlar ne yapsın bu garibanlar. Hala Türkiyede ücretli öğretmenlik denen aşağılık utanç verici bir uygulama var. Din tüccarı şarlatan cahil haydutlar yüzünden ülke sadece geri kalmadı. Geleceği için faydalı olacak nerdeyse tüm varlığı olan gençlerini kaybetti. Zaten sömürü devam etsin insanlar sussun diye cahil kesime ihtiyacımız var diyorlardı. Sevinsinler. Artık ülkemiz ne hale gelmiş görün.

  Cevapla
 11. 8 ay önce

  Din vatan diye ahkam kesenler utansın resmen Suriyeli bir göçmen gibi koşuyorlar. Bunlar bizim insanımız. İçim acıdı. Malum kisi iyi izle bunlar senin eseri.

  Cevapla