Gündem

10 Yeni Poliklinik Servis Odası Yapılıyor

Düzce Sağlık Uzmanı Dr. Yasin Yılmaz, Atatürk Devlet Hastanesi‘nde inşaatı tamamlanan ve yeni idari hizmet alanını inşaatı devam eden yeni poliklinik hizmet alanını ziyaret ederek yerinde incelemeler yaptı.

 

10 yeni̇ poli̇kli̇ni̇k hi̇zmet odasi oluşturuluyor daha i̇yi̇ hi̇zmet i̇çi̇n çalişiyorlar
10 yeni̇ poli̇kli̇ni̇k hi̇zmet odasi oluşturuluyor daha i̇yi̇ hi̇zmet i̇çi̇n çalişiyorlar

 

Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz, sağlık yatırımlarını bir an önce hizmete sokmak için hastaneyi ziyaret ediyor. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin yeni kurulan ve devam eden hizmet alanları ile ilgili olarak Hekim Operasyonları Direktörü Dr. Yılmaz’a, Op. Dr. Volkan Temi tarafından detaylı bilgi verildi.

 

“10 Yeni Poliklinik Odası”

Yılmaz, taşınma sürecinin başladığı yeni idari alanları ziyaret ederken, daha kullanışlı ve geniş yeni hizmet alanlarının çalışanlara hayırlı olmasını diledi.

Yılmaz, idari birimler bünyesinde yapımı devam eden poliklinik odalarının en kısa sürede tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacağını ifade etti.

 

Hastanenin yeni yapılacak alanları içerisinde bulunan poliklinik odalarına 10 adet poliklinik odasının daha ekleneceğini bildiren Yılmaz, “Bekleme salonları ve poliklinik odaları oluşturularak daha verimli ve ferah olacak. Sağlık hizmetleri vatandaşlara daha geniş ve rahat bir ortamda sunulabilir.” Dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat