Gündem

Doktor Erkan Kılıç, Çocuğuyla Gelen Hemşireyi Kapıdan Çevirdi

İddialara göre Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli doktor Erkan Kılıç poliklinik saatlerinde hastaları bitmiş olmasına rağmen muayene olmak için gelen sağlık personellerini geri çeviriyor. Whatsapp ihbar hattımıza gelen habere göre hekim dışı personele kötü tutum ve tavrıyla bilinen Erkan Kılıç’ın bugün muayene için çocuğuyla gelen hastanedeki görevli bir hemşireyi kapıdan geri çevirdiği iddia ediliyor.

Hekim Dışı Personel Neden Dışlanıyor?

Hastanede görev yapan hemşire ve sağlık teknikerlerini dahi muayene etmekten kaçınan Erkan Kılıç‘ın bugün hastalarının bittiği ve odasının tamamen boşaldığı esnada çocuğuyla gelen bir yoğun bakım hemşiresini sıra bekleyen hiçbir hastası olmamasına rağmen 15 dakika bekletip muayene etmeden dışarı çıkarttığı iddia edildi.

Geçen Hafta Çıkan Genelgeden Bihaber Mi?

Öte yandan Cildiye Doktor Erkan Kılıç‘ın geçen hafta bakan yardımcısı sayın Sabahattin Aydın’ın imzasıyla çıkan ve randevulu/randevusuz tüm hastalara bakılması gerektiğini belirten bakanlık genelgesinden haberi olup olmadığı akıllarda soru işareti bıraktı.

O Genelgede Ne Diyordu?

”Bakanlığın hedefleri ve hastanelerin planlaması çerçevesinde randevulu ve randevusuz olarak poliklinik hizmeti sunulacaktır.”

whatsapp image 2022 04 25 at 10.37.00

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu