Gündem

Başakşehir’de Sahipsiz Köpek Aniden Çocuğa Saldırdı, Ensaf Güçlükle Kurtardı

Başakşehir’de sabah saatlerinde meydana gelen olayda,  sahipsiz bir köpek yolda yürüyen çocuğa aniden saldırdı. Köpeğin saldırması ile neye uğradığını şaşıran çocuk kaçmaya çalışsa da başarılı olamadı. Köpeğin çocuğa saldırdığını gören Mehmet Şirin ve Enver Gündüz isimli esnaflar hemen talihsiz çocuğun yardımına koştu. Çocuğu kurtarmak uzun süre uğraş veren Gündüz ve Şirin, çocuğu köpeğin ağzından alıp sürükleyerek dükkânın içerisine alabildi. Köpeği uzaklaştırmak için uzun süre çaba veren esnaflar yaşadıkları şoku uzun bir süre üzerlerinden atamadı.

Başakşehir’de yaşanan bu dehşet dolu anlar ise iş yerinin güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde çocuk yolda yürürken köpek aniden çocuğa saldırıyor. Çocuk kaçmaya çalışıyor ancak başaramıyor. Bu sırada iş yerinin önünde oturan esnaflar çocuğun yardımına koşuyor. Köpeğin ısırmaya çalıştığı çocuğu kurtarmak için büyük çaba sarf ediyor. Bu sırada esnaflardan biri çocuğu köpekten kurtararak çocuğu sürükleyerek iş yeri içerisine alıyor.

5 Yorum

    1. Böyle bir durumda ceza alınmaz nefsi müdafa hayvan haklarında da vardır. Zevk ve keyiften döven yada eziyet edenler ceza alıyor. Arada ki farkı umarım pravokasyon yapmadan anlarsınız.

  1. 10 tane adam köpeği kovalamak yerine çocuğu kucağına alsa olay saniyeler içinde bitecek, ama adam eline ne geçirdiyse kızılderili gibi savaşa gidiyor 🙂 vallahi şaka gibi memleket

  2. can onlarr cannnnnn🥰 patili dostumuz oyun oynamak istemiş ne var.? Cebinde kıyma taşımıyorsan sokağa çıkmayacaksın, ha çıktığında da köpek saldiriyorsa konuşma hakkın olmasın bir zahmet. Bunca yıllık Başakşehirliyim daha cebime küşleme almadan sokağa çıkmamışımdır.

  3. Bu ve diğer sokak köpeklerini ivedilikle uyutulması gerekmektedir. Bu işin şakası kalmadı artık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu