Gündem

Selin Genç Açıkladı! Bir Zamanlar Çukurova’nın Gülten’inden Yeni Proje

İlk Dizi Çekimini Tamamladı

Dört sezondur ATV ekranlarında yer alan ve artık final hazırlığında bulunan Bir Zamanlar Çukurova dizisi Selin Genç’in ilk projesi oldu. Çekimleri için Adana’da yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade eden genç isim dizideki rolü bittikten sonra soluğu İstanbul’da aldı. Uzun bir zamandır tatil yapan güzel oyuncu artık tatilin sonuna geldiğini de ekledi. Yeni bir sinema projesiyle anlaşan Selin Genç’in dizi tekliflerini de incelediği belirtildi.

selin genç açıkladı! bir zamanlar çukurova'nın gülten'inden yeni proje

Gülten karakterine hayat veren ve ilk oyunculuk deneyiminde birçok başarılı isimle kamera karşısına geçen Selin Genç’in gelen teklifleri titizlikle incelediği açıklandı. Adana’da 4 sezon boyunca kalan genç oyuncu İstanbul’da bol bol dinlenme fırsatı buldu. Haziran ayının sonlarına doğru sinema filmi için tekrardan kamera karşısına geçecek olan Genç setleri özlediğini de ekledi. İlk dizi deneyimini Bir Zamanlar Çukurova ile yapan Selin Genç hummalı çalışmanın yorgunluğunu bol bol dinlenerek attı.

 

Sinema Filmi Anlaşması

 

Kendisine yöneltilen soruları içtenlikle yanıtlayan Genç, sinema filmi için oldukça heyecanları olduğunu belirtti. Yaşanmış bir hayat hikâyesinin beyaz perdeye aktarılacağını ifade eden genç oyuncu dizi çekmek istediğini de ekledi. Şu ana kadar içine sinen bir dizi projesi gelmediğini ifade eden Genç, hem sinema filmi hem de dizi çekmek istiyor. Adana’da 4 sezon boyunca kalan Genç İstanbul dışından gelecek olan dizi projelerine pek sıcak bakmadığını da ekledi.

selin genç açıkladı! bir zamanlar çukurova'nın gülten'inden yeni proje

İstanbul’u çok sevdiğini belirten Genç, sinema filmi için olan heyecanını da saklayamadı. İlk kez Gülten karakteriyle kamera karşısına geçen Genç, oyunculuğunu da ilerletme şansı buldu. Birçok usta isim ile aynı projede yer alan Selin Genç’in yeni sinema filmi ise merak konusu oldu. En çok izlenenler arasında yer alan bir projede bulunmak Selin Genç’e avantaj sağladı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu