Gündem

Dosthealth En İyi Girişimci İş İnsanı Ödülü Aldı

Dosthealth uluslararası Sağlık Danışmanlığı alanında hizmet vermektedir. Dosthealth  Azerbaycan’da düzenlenen Caspian Awards 2022’de ’En iyi girişimci iş insanı’ ödülüne layık görüldü.

gulten dost
dosthealth uluslararası tedavi danışmanlığı kurucusu ve yönetim kurulu başkanı gülten dost

Azerbaycan’ın Bakü kentinde bu yıl 4.’sü düzenlenen “Caspian Awards 2022” Hazar Ödülleri sahipleriyle buluştu. Avand Production tarafından Telequelle’de organize edilen ödül törenine sanat, siyaset, medya ve iş dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Dosthealth Ödüle Layık  Görüldü

Birçok kategoride en iyilere ödüllerin verildiği gecede İzmir markası Dosthealth de ödüle layık görülenler arasındaydı. Dosthealth’in yönetim kurulu başkanı Gülten Dost, ’En iyi girişimci iş insanı’ ödülünü aldı. Törende bir konuşma yapan Dosthealth Uluslararası Tedavi Danışmanlığı Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Gülten Dost, “Bu ödülü tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında 7 gün 24 saat durmadan çalışan sağlık çalışanları ve tüm kadınlar adına alıyorum.” dedi. “Can Azerbeycan” ifadesiyle kardeş ülke Azerbaycan halkına teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu