Gündem

500 TL İndirim Geliyor! 5 Gün İçerisinde Başvuran Herkes Yararlanacak!

Ziraat Bankası internet sitesinden yaptığı açıklamada, kampanyaya 5 gün içinde başvuracak vatandaşlara Vatan Bilgisayar üzerinden 500 lira indirim uygulanacağını duyurdu. 19 Haziran 2022’de sona erecek kampanyanın detayları verilirken, Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre 5.000 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız Vatan’da Bankkart kredi kartınızı kullanacağınız söyleniyor.

13 Mayıs- 19 Haziran 2022 tarihleri arasında Vatan Bilgisayar mağazalarında veya web sitesinde Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliğini kullanarak yapacağınız tek seferlik 5.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 500 TL indirim kazanacaksınız. Bankkart Mobil kampanyasına bankkart.com.tr veya VATAN girerek 4757 yazıp katılabilirsiniz. SMS gönderimi ücretsizdir. Kazanılan indirimler, 14 Temmuz 2022 tarihinde işlenen kredi kartı ekstrelerine veya Bankkart’a bağlı hesaplara yansıtılacaktır. Kampanya süresince müşterilerin alabileceği maksimum indirim tutarı 500 TL’dir.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan sadece bireysel kartı olan Bankkart müşterileri yararlanabilir. Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Free ürünleri ile yapılan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Etkinliğe asıl kart sahibi katılabilir. Eklenti kartlar ve sanal kartlarla yapılan harcamalar, ana kart harcamasına dahil edilecektir. Etkinlik tarihinde etkinliğe katılmayan müşteriler etkinlikten yararlanamazlar. Yükleme, para çekme, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lirası kullanım işlemleri hariçtir. Kampanya döneminde yapılan işlem iade edilirse indirimli tutar iade edilir. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Vatan Bilgisayer tüm etkinlik koşullarını değiştirme ve/veya etkinliği durdurma hakkını saklı tutar.

500 tl i̇ndirim geliyor! 5 gün i̇çerisinde başvuran herkes yararlanacak!

Ziraat Bankası ve Vatan Bilgisayar İşbirliği

Ziraat Bankkart etkinliği Vatan Bilgisayar ile sona eriyor! Bankart kullanıcıları elektronik sektörü etkinliğinde 500 TL indirim bekliyor. E-alışverişinizi beklemeye alırsanız, 6 gün içinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek 500 TL değerinde bir dizi faktör vardır. Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil veya bankkart.com.tr üzerinden işlem yapabilirsiniz. Alternatif olarak etkinliğe kısa mesaj ile katılmak için “VATAN” yazıp 4757’ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Kampanya koşullarında paylaşıldığı üzere, uygulanan indirim Bankkart’ın tanımladığı şekilde doğrudan ekstre veya hesaba yansıyacaktır. 5.000 TL ve üzeri ödemeler aynı işlem olarak kabul edilirken, indirim 14 Temmuz 2022 tarihinde hesaba yansıyacaktır. Ziraat Bankkart Vatan Bilgisayar 500 TL indirim 19 Haziran 2022’de sona erecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu