Gündem

Veterinerde Korku Dolu Anlar: Kliniğine Sığınan Kişi Vuruldu

Olay, geçtiğimiz Cumartesi günü Büyükçekmece Mimaroba Mahallesi, Çarmıklı Caddesi üzerinde gerçekleşti.  Güvenlik kamerasıyla kaydedilen olay sonrası, şahıslar polis ekiplerince kısa sürede yakalandı. M.B.Ç, A.T.Ö. ve A.D. isimli üç arkadaş henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı  kavga etmeye başladı. A.D. kavga anında kaçarak çevrede bulunan bir veteriner kliniğine sığındı. Diğer şahıslardan biri elindeki silahla A.D.’yi ayağından kurşunlayarak yaraladı.

Olay sonrası zanlılar bölgeden kaçtı. İhbar üzerine kliniğe polis ve olay yeri inceleme ekipleri gelerek çalışmalarda bulundu. Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından tespit edilen zanlılar, yakalandı. Hastaneye kaldırılan A.D.’nin hayati tehlikesi olmadığı öğrenilirken M.B.Ç ve A.T.Ö isimli şahısların emniyet güçleri tarafından yapılan işlemleri devam ediyor.

Veterinerde Kavga

Yaşanan o anlar veteriner kliniğinin güvenlik kamerasıyla görüntülendi.  Şahısların birbiriyle boğuşma anları, A.D.’nin yere düştükten sonra diğer şahıslardan biri tarafından ayağından kurşunlanması ve şahısların kaçması görülüyor. Bu süreçte çalışanların yaşadığı panik anları da ekranlara yansıdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu