Gündem

Talihsiz Doktor Tatil İçin Gittiği Fransa’da Hayatını Kaybetti

Almanya’da pedagog olarak görev yapan 44 yaşındaki doktor Devrim Kaya Lehmann, Fransa Alpleri’nde geçirdiği tatilde trajik bir kaza sonucu yaşamını yitirdi.

Darmstadt kentinde yaşayan, evli ve üç çocuk annesi doktor Devrim Kaya Lehmann, ailesiyle birlikte hafta sonu tatili için Fransa’ya gitmişti. Alp Dağları bölgesinde ailesiyle birlikte yürüyüş yaparken ani bir fırtına patlak verdi. Fırtına nedeniyle devrilen ağaç, doktor Devrim Lehmann’ın üzerine düştü. Olay yerinde bulunan eşi ve büyük oğlu hemen müdahale etti. Bölgedeki diğer insanlar da yardım ederek kadını ağacın altından çıkardılar. Ancak tüm çabalara rağmen doktorun hayatını kurtarmak mümkün olmadı. Talihsiz kadın ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı, ancak doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı. Fransız yetkililer olayla ilgili soruşturma başlattı.

SON PAYLAŞIMI MERAK UYANDIRDI

Dr. Lehmann’ın vefatından kısa bir süre önce sosyal medya üzerinden yaptığı “Ya ölüm kıştan sonra gelen ilkbaharsa? O zaman çiçekler açacak kesin…” paylaşımı, insanların zihinlerinde soru işaretleri bıraktı. (Kaynak: SABAH)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat