featured
Sağlık Meslek Mensupları Kahvehaneleri Gezerek Aşılama Yapıyor

Sağlık Meslek Mensupları Kahvehaneleri Gezerek Aşılama Yapıyor

Muş’ta, sağlık ekipleri aşılama çalışmalarını yoğun bir gayretle sürdürüyor. İlçe Sağlık Merkezinde görev yapan sağlık meslek mensupları, aşılanan kişi sayısının artırılması için yoğun çaba gösteriyor. Sağlık meslek mensupları, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki kahvehanenin bir bölümünü aşı standına çevirdi. Kayıt yaptıran vatandaşlara aşılama ve bilgilendirme yapılıyor.

Vatandaşlardan Mahmut Tren, “Ben aşı olmayı bütün dünyaki insanlara tavsiye ediyorum. Ben tüm dünyadaki insanların kovid aşısı olmasını tavsiye ediyorum. Aşı olalım sağlıklı kalalım. Çünkü aşının bir sürü faydaları var. Aşı olunmadan sağlıklı olunmuyor. Bu virüsle bütün dünya ülkeleri mücadele ediyor. Fakat bu virüsü yenemiyor. Yenmemiz için de mutlaka aşı olmalıyız. Aşıya evet diyoruz” dedi.

Aşı Çalışmaları

Vatandaşlar, “Bu salgının bitmesi için sağlık ekipleri gereken her şeyi yapıyorlar. Allah onlardan razı olsun” ifadelerini kullandı.

Sağlık Meslek Mensupları Kahvehaneleri Gezerek Aşılama Yapıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 7 ay önce

    sağlık çalışanlarını bu kadar ayağa düşürmezseniz bari millet keyif içerisinde sorumluluk almadan ooh nede olsa sağlıkçılar geliyor düşüncesini beleşcilik fikrini yerleştiriyorsunuz bu doğru bir uygulama değil hasta olur yatalak olur gidilir ancak okey atarken ganyan oynarken aşılama nedşr yahu olmadı pavyonlara da gidilsin plajlara gidilsin tam olsun bu kadar rezil bir uygulama olamaz personele gelsin yaptırsın çok mu zor zorla aşı yapacak sağlık çalışanları

    Cevapla