Gündem

Hastanenin Otopark Görevlisi Tartıştığı Polis Memuru Tarafınca Vuruldu

Edinilen bilgiler doğrultusunda, saat 14.30 civarında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi‘nde meydana gelen olayda iddialara göre eşini hastaneye getiren Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli polis memuru Emrullah G. ile otopark görevlisi Mehmet A. arasında tartışma çıktı. Park sebebiyle çıkan tartışma kısa sürede büyüdü.

Polis memuru Emrullah G., aracından aldığı silahla ateş açarak otopark görevlisi Mehmet A.‘yı yaraladı. Hastane personeli tarafınca tedavi altına alınan Mehmet A.‘nın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Sivil polis memuru Emrullah G. ise olay yerine gelen Fatih Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafınca gözaltına alındı.

“Benim bildiğim kadarıyla otopark kavgasından dolayı bir kişi, bir kişiyi vurmuş.”

Kürşat Durna, “Bir yakınımı hastaneye getirdim. Benim bildiğim kadarıyla otopark kavgasından dolayı bir kişi, bir kişiyi vurmuş. Ben silah seslerini duymadım. Buraya geldiğimde olay yeri inceleme ekipleri buradaydı. Ben de çevredeki vatandaşlardan duydum. Yaralıyı ve vuranı görmedim. Sadece olay yeri inceleme ekipleri vardı” söylemlerinde bulundu. Olaya dair incelemeler sürmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu