featured
Hastanede Dehşeti Yaşatan Baba ve Oğulun Üstlerinden 3 Bıçak ve 1 Satır Çıktı

Hastanede Dehşeti Yaşatan Baba ve Oğulun Üstlerinden 3 Bıçak ve 1 Satır Çıktı

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisi’nde dehşet yaratan bir olay yaşandı. Dün, acil servisin travma bölümünde yatan bir yakınını ziyaret etmek isteyen üç kişi, görevlilerin tek kişinin girmesinin uygunluğu yönündeki ikazına şiddetle karşılık verdi.

Uyarılara aldırış etmeyen kişiler içeri girmek isteyince, güvenlik görevlileri uyarıda bulundu. Kendilerine engel olmak isteyen ve görevini yapan güvenlik mensuplarına,  baba M.A. ile oğlu Y.A. saldırı düzenledi.

Hastanede Şiddet

Çok sayıda güvenlik görevlisi olaya müdahale etti. Zorlukla zapt edilen ve arbede  yaşanan olayda, baba ve oğul hastane dışına çıkarıldı. Şiddet eylemlerine burada da devam eden kişiler hastane personeline saldırmaya devam ettiler. Hastanede bulunan hastalara ve yakınlarına aldırış etmeyen saldırganlar, güçlükle kontrol altına alınarak ihbar üzerine adrese gelen polis ekiplerince gözaltına alındı.

3 bıçak ve 1 satır ile gelmişler

Olayda  1’i kadın 2 güvenlik görevlisi darp raporu alarak saldırganlardan şikayetçi oldular. Polis ekipleri tarafından yapılan üst aramasında saldırganların üstünden 3 bıçak ve 1 satır çıktı.

Baba M.A. ve oğlu Y.A., polis ekipleri tarafından göz altına alındığı öğrenildi.

Son dakika personel sağlık ve gündem haberlerini Sağlık Ağı’nda takip edebilirsiniz.

Hastanede Dehşeti Yaşatan Baba ve Oğulun Üstlerinden 3 Bıçak ve 1 Satır Çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir