Yeni Çağ Gazetesi 5 Haziran 2023, Pazartesi Günü Manşeti

Gazete manşetleri sayfası, Sağlık Ağı’nın en güncel ve en çok takip edilen sayfalarındandır. Yazılım uzmanları tarafından tamamen kullanıcı odaklı geliştirilen bu sayfa aracılığıyla Türkiye’de yayın yapan bütün ulusal ve yerel gazetelerin günlük manşetleri, kolayca görüntülenebilir. Günlük gazete manşetleri sayfasında; Hürriyet Gazetesi günlük manşetinden Sabah Gazetesi günlük manşetine, Sözcü Gazetesi manşetinden Cumhuriyet Gazetesi manşetine, Yeni Şafak Gazetesi manşetinden Yeni Akit Gazetesi manşetine kadar onlarca ulusal gazetenin manşeti bulunur. Manşetler, sabahın ilk saatlerinde, gazeteler basılır basılmaz güncellenir. Sitede yer alan bütün manşetler her gün yenilenmekle birlikte Sağlık Ağı, sahip olduğu gazete manşetleri arşivini de okurları ile paylaşır. Sol üst kısımda yer alan “Önceki Gün” butonu sayesinde herhangi bir gazetenin önceki günlerdeki manşetlerine de ulaşılabilir.

Günlük Gazete Manşetleri

Sporseverler tarafından en çok okunan spor gazetelerinin manşetleri, herkesin ilgisini çeken ulusal gazetelerin manşetleri ve yaşadığı bölgeden haberdar olmak isteyen kişilerde merak uyandıran yerel gazetelerin manşetleri; günlük olarak Sağlık Ağı’nın gazeteler sayfasına yüklenir. Takvim GazetesiMilliyet GazetesiMilli GazeteKarar Gazetesi gibi Türkiye’nin en ünlü yayınları ve FotomaçFanatik gibi Türkiye’nin en ünlü spor gazeteleri; gazeteler sayfasının sol kısmında yer alan çerçeve içerisinde bulunabilir.

Ulusal Gazete Manşetleri

Basın İlan Kurumu verilerine göre Türkiye genelinde bine yakın günlük gazete yayınlanırken bu gazetelerin çoğu, yerel gazetedir. Ülkemizde en çok takip edilen ulusal gazetelerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bu nedenle Gazeteler servisinde, yalnızca bütün Türkiye tarafından bilinen ve uzun yıllardır yayın yapan gazetelere yer verilir. Gazeteler servisinin sol kısmında ulusal gazeteler, sağ kısmında ise yerel gazeteler vardır. Sol kısımdaki çerçevede 30’a yakın ulusal gazete bulunur.

Yerel Gazete Manşetleri

Sağ çerçevede yer alan yerel gazeteler bölümünde ise 81 ilin yerel gazete manşetlerine yer verilir. Türkiye’nin en büyük şehirlerinde; örneğin İstanbul’da, Ankara’da, İzmir’de, Bursa’da ve Antalya’da yayın yapan yerel gazeteler ve Türkiye’nin en küçük şehirlerinde; örneğin Bayburt’ta, Tunceli’de, Ardahan’da, Gümüşhane’de, Kilis’te yayın yapan gazeteler bu kısımda bulunabilir.

İstanbul Gazeteleri

Yerel gazete manşetleri bölümünden bir il seçildiğinde, o ile ait bütün yerel gazetelerin manşetleri gösterilir. Örneğin İstanbul’da yayın yapan Ayrıntılı Haber, Bizim Anadolu, Damga, Dokuz Sütun, Günboyu, Gürses, İstanbul, İstiklal, İttifak, Vatan, Son-An, Son Saat, Tünaydın, Yeni Çağrı, Yenidevir, Yenisöz ve Yenigün gazetelerine ait manşetler güncel şekilde, İstanbul Yerel Gazeteleri sayfasında bulunabilir. İstanbul yerel haberlerini takip etmek isteyen kişiler, gazeteler sayfasındaki İstanbul başlığından, şehirde günlük olarak yayınlanan yerel gazetelerin manşetleri aracılığıyla; İstanbul’a dair yapılan manşet haberleri takip edebilirler.

Ankara Gazeteleri

6 milyona yakın nüfusuyla başkent Ankara, Türkiye’nin en önemli iki şehrinden bir tanesidir. Ankara’da; Başkent, Ufuk, Sonsöz, Zafer, Ticari Hayat, Anadolu, Güçlü Anadolu, Flaş, 24 Saat, Pusula, Çayyolu gibi yerel gazeteler, vatandaşlar tarafından merakla okunur. Haymana Gazetesi, Yenimahalle, Polatlı Postası, Çankaya, Beypazarı’nın Sesi Gazetesi gibi ilçelerde yaşanan gelişmeleri Ankara halkına duyuran gazeteler de Ankara genelinde takip edilir. Personel sağlık haberleri odağında yayınlarını sürdüren Sağlık Ağı, kapsamlı bir haber portalı olma misyonuyla gazeteler sayfasında ulusal ve yerel yüzlerce gazetenin manşetine yer vererek Türkiye genelinde yaşanan bütün manşet gelişmelerin, yüz binlerce insana ulaşmasını sağlar.