Gündem

Kaçış’ın Engin Akyürek Sahneleri İlk Bölümü İle Dikkat Çekti! Karanlık Sahneleri ile Gündem Oldu

Türkiye’nin en beğenilen ve en başarılı oyuncularından biri olan Engin Akyürek’in hem hikâyesini yazdığı hem de oynadığı kaçış dizisi ekranlara geldi. Disney plus’ta ilk bölümü yayınlanan dizi sosyal medyada oldukça Gündem oldu. Herkesin merak ve heyecanla beklediği dizi Bir yandan eleştirilirken Bir yandan da beğenildi.

Kaçış dizisinin başrollerinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu yer alıyor. Dijital platform üzerinde başlayan dizi ilk tanıtımlarını yayınladı. Özellikle yayınlanan fragmanları ile dikkat çeken kaçış dizisinin tanıtımları ilk zamandan itibaren oldukça ilgi gördü.

Disney plus’ta yayınlanan kaçış dizisinin ilk bölümü şimdiden pek çok kişi tarafından izlendi. Dizi ile alakalı gelen tepkiler ve eleştiriler genel olarak olumluydu. Fakat zaman içerisinde dizinin nasıl ilerleyeceği ve nasıl eleştiriler geleceği merak konusu oldu.

Kaçış Dizisinin Konusu Nedir?

Kaçış dizisi, dikkat çeken başrol oyuncularının yanı sıra konusu ile de oldukça merak edildi. Sınır ötesine gizlice geçen bir grup gazetecinin yaşadığı bazı durumları anlatan dizi devamında da merak ediliyor. Gazetecilerin sınır ötesine geçmesinden sonra radikal bir baskın sonucu, terör örgütlerinin eline geçmesi, Daha sonrasında bu grupta yaşanan değişimler, üzüntü ve kaçış hikâyelerini konu alıyor. Senaryosu oldukça etkileyici olan dizi Pek çok kişiyi etkilemeyi başardı. Hatta sosyal medya üzerinden gelen yorumlarda pek çok izleyici, dizinin konusunun etkileyici olmasından dolayı oyunculuklara odaklanamadığını da ifade etti.

engin akyürek
engin akyürek

Engin Akyürek’in Başarısı

Engin Akyürek’in canlandırdığı gazeteci Mehmet karakteri ile Ortadoğu’da yaşanan acımasızlık ve çaresizlik tüm çıplaklığı ile dizide yansıtıldı. İlk bölümü ile pek çok olumlu eleştiri alan kaçış dizisi bir yandan karanlık sahneleri ile olumsuz eleştirilere de maruz kaldı.

İzleyiciler Dizi sahnesinin gece çekildiğini ve bu yüzden de net görünmediği konusunda eleştirilerde bulundu.

Dizinin yapımcılığını Same film ve o 3 Medya üstleniyor. Aynı zamanda hikâyesini Engin akyürek’in yazdığı dizinin senaryosunu ise Ali Doğançay kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın yer alıyor. Dizi konusu genel olarak Ortadoğu’daki ezidi kadınların çektiği sıkıntılar ve acımasızlıkları anlatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu